4.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Jeřišno získalo první bod

44. P. Kubát (p.) , 65. O. Nový - 50. O. Horák , 62. Z. Doležal
0

Hosté se konečně dočkali prvního bodu. Po třech porážkách, kdy v posledních dvou kolech dostali pořádný výprask, udolali bod ve Veselém Žďáře.

Síť rozvlnil pouze Kubát

První poločas byl vcelku vyrovnaný. Úvod vyšel lépe dhostům, ale ti své šance neproměnili. A tak úřadovali hosté. Nejprve sice zahodil své šance Jan Koten mladší, ale i přesto do vedení šli domácí. Petr Kubát dokázal minutu před koncem proměnit penaltu, která byla odpískaná po ruce – 1:0. Do poločasu už se nic nezměnilo.

Byl i neuznaný gól

Pět minut po změně stran Jeřišno srovnalo. Brejk proměnil Horák – 1:1. A to hosty nakoplo. Za dalších dvanáct minut se dokonce dostali do vedení. Zdeněk Doležal prošel celou obranou a křižnou střelou zavěsil – 1:2. Jenže za tři minuty Jeřišno o vedení připravil Ondřej Nový, který se trefil po rohovém kopu – 2:2. Pak domácí ještě rozvlnili síť jednou, ale branka jim nebyla uznána pro ofsajd. Skóre se již neměnilo.

TJ Veselý Žďár
Lukáš Píbil, hráč V. Žďáru: „Byl to vcelku vyrovnaný zápas. Ovšem nebylo to nic moc pohledného. My jsme ve druhém poločase šli dokonce do vedení, ale mával se ofsajd. Já to nemůžu soudit, ale prý nebyl. Bod je sice lepší než nic, ale měli jsme vyhrát, soupeř byl poslední.“

TJ Viktorie Jeřišno
Ladislav Mrázek, trenér Jeřišna: „My jsme měli lepší začátek, ale branky jsme nedali a tak jsme dostali z penalty. Trochu jsme se naštvali. Musím říct, že nám teda rozhodčí docela „mlátil“. Nakonec jsme ale s bodem spokojení.“

J. Dolejší [-] - J. Koten [-] (52. L. Vácha [-] ) , D. Šimek [-] , P. Kučírek [-] (64. J. Trtík [-] ) , O. Nový [-] , O. Lorenc [-] (75. O. Štefánek [-] ) , J. Nový [-] , J. Koten [-] , L. Jiráček [-] , M. Kubát [-] , P. Kubát [-]

P. Doležal [-] - T. Jelínek [-] , P. Novotný [-] , M. Musílek [-] - Z. Doležal [-] , M. Poul [-] , R. Němec [-] , P. Langer [-] , J. Culka [-] - M. Vávra [-] , O. Horák [-] -

ŽK: 62. O. Nový , 78. J. Nový - 31. T. Jelínek , 43. M. Vávra , 44. P. Doležal , 44. Z. Doležal , 66. O. Horák . ČK: P. Doležal , 81. R. Němec .
Hráči zápasu: J. Dolejší - P. Novotný .
Místo: Veselý Žďár. Počet diváků: 50. Rozhodčí: ONDRÁČEK Milan - JIRSA Lukáš, JIRSA Miloš.