5.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Oba týmy si rozdělily branky do poločasů

20. P. Machovec , 42. M. Janáček (p.) - 58. A. Vostál , 78. J. Žalud
0

Duel dvou celků z rozdílných konců tabulky nakonec nepoznal vítěze. Přibyslav byla po utkání s remízou vcelku spokojená.

V první půli rozvlnili síť jen domácí

Úvodní pětačtyřicetiminutovka patřila spíše domácí, kteří také šli zaslouženě do dvoubrankového vedení. Nejprve se po brejku prosadil Machovec – 1:0. Po něm tři minuty před koncem kopalo Ransko penaltu, kterou s přehledem proměnil Janáček – 2:0.

Po změně stran se prosadili jen hosté

Do druhého poločasu udělal trenér Přibyslavi dvě změny a na hře se to projevilo. Sice nejprve nedal Imramovský penaltu, ale pak Vostál snížil po standardní situaci – 2:1. Za dvacet minut už bylo srovnáno, když se po závaru trefil Žalud – 2:2.

SK Přibyslav B
Jiří Stejskal, trenér Přibyslavi B: „V prvním poločase byl soupeř důraznější a mi měli problémy se mu vyrovnat. Do druhé půle jsme udělali změny a naše hra se zlepšila. Ransku jsme se vyrovnali v důrazu. Pak postupně soupeř začal odpadat. My jsme měli další čtyři vyložené šance, soupeř měl taky něco, ale nás podržel brankář Pazderka. Remíza je možná zasloužená, na Ransku se nám špatně hraje.“

TJ Spartak Staré Ransko
J. Žák [-] - M. Janáček [-] , P. Novosad [-] , M. Říha [-] - M. Ročárek [-] , O. Mišinger [-] , M. Vavroušek [-] , J. Pecina [-] (57. T. Málek [-] ) - P. Machovec [-] , A. Havlíček [-] (67. F. Holcman [-] ) - F. Říha [-]

L. Pazderka [-] - J. Kárník [-] (64. O. Kárník [-] ) , P. Málek [-] , B. Mokrý [-] (46. L. Soukal [-] ) , T. Musil [-] , R. Musil [-] , J. Žalud [-] , M. Ondra [-] , A. Vostál [-] , M. Pátek [-] (46. J. Imramovský [-] ) , L. Furgeri [-]

ŽK: 47. M. Janáček , 54. P. Novosad , 61. A. Havlíček - 42. M. Pátek , 58. P. Málek , 61. L. Furgeri , 69. A. Vostál , 71. R. Musil .
Hráči zápasu: M. Janáček - L. Pazderka .
Místo: Hřiště. Počet diváků: 50. Rozhodčí: KUBEŠ Petr - DYMÁČEK Jan (N), VOPRŠAL Jaromír (N).