5.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Okrouhlice se hřeje na prvním místě tabulky

0

Okrouhličtí fotbalisté si mohou minimálně týden užívat prvního místa tabulky. Po jasném vítězství nad Kožlím se posunuli do čela.

Poločas nenasvědčoval nášupu

Úvodní čtvrt hodinka nevypadal na to, že by hosté měli odjet z Okrouhlice s bůrem. Byli bojovní, ale pak z ničeho nic odpadli. A domácí se dostali do vedení. Ve 38. Minutě se po standardní situaci prosadil Matějka – 1:0.

Domácí zadělali na bůra

Po dvaceti minutách Dolejší poslal balon mezi beky na Matějku a ten podél beka skóroval – 2:0. Za dalších pět minut už to bylo 3:0. Coufalovu střelu tečoval Prášek přímo mezi tři tyče. To hosty zlomilo úplně a domácí mohli v poklidu zápas dohrát. V 80. minutě se prosadil střídající Mazánek, který pálil z trestného kopu přímo podél zdi za záda brankáře. Pátý zásah přidal minutu před koncem Prášek, když zužitkoval balon od Dolejšího.

TJ Sokol Okrouhlice
Jiří Matějka, hráč Okrouhlice: „Jednoznačný to až tolik nebylo, po půlce jsme vedli jen 1:0. Hosté odpadli až o třetí brance. Hosté měli za stavu 1:0 mírný tlak, ale jinak si nic nevytvořili. Aspoň týden si chceme užít to první místo.“

J. Beránek [-] - Z. Dolejší [-] , M. Vydrář [-] , M. Beránek [-] , J. Šťastný [-] - M. Med [-] (51. L. Coufal [-] ) , M. Pešek [-] , M. Janda [-] , J. Švec [-] (46. P. Mazánek [-] ) , J. Matějka [-] (80. L. Červený [-] ) - D. Prášek [-] -

SK Kožlí
M. Šafařík [-] - K. Makovec [-] , A. Příhoda [-] , L. Brzoň [-] , M. Radoš [-] (63. P. Cicvárek [-] ) - M. Pokorný [-] , J. Vosyka [-] (75. J. Makovec [-] ) , J. Matěna [-] , L. Pešek [-] - P. Janů [-] , J. Boček [-] -

ŽK: 27. M. Janda - 86. M. Radoš .
Hráči zápasu: J. Beránek .
Místo: Okrouhlice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: CULKA Ladislav - BĚLOVSKÝ Jan, ODVÁŘKA Jan.