5.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Jeníkov vedl už po čtyřech minutách

0

Golčáku se daří spíše na hřištích soupeřů. Všech šest bodů si přivezl z venku. Naposledy z Jeřišna.

Padly čtyři branky

Domácí měli vstup do první půli z říše špatného snu. Už po čtyřech minutách prohrávali o dvě branky. Nejprve využil chybu domácí obrany Vlček – 0:1, po něm i Koten – 0:2. Jenže domácí se dokázali oklepat a do poločasu ještě vyrovnat. Ve 20. minutě dostal Horák ulici, obešel brankáře a dával do prázdné branky – 1:2. Za necelou čtvrt hodinku, se prosadil Doležal, když poslal střelu z vápna k tyči – 2:2.

Domácí zlomila třetí branka

Po změně stran byl na obou týmech vidět, že chtějí vyhrát a tak přicházeli i šance, ale pouze hosté je proměňovali. Třetí branku hostů dal Hortenský, který využil brejk – 2:3. To domácí zlomilo a na větší odpor už se nezmohli. Zelený pak završil skóre čtvrtou brankou.

TJ Viktorie Jeřišno
Ladislav Mrázek, trenér Jeřišna: „Ve čtvrté minutě jsme byli na ručník. Pak jsme se zvedli a začali jsme hrát. Dokonce jsme srovnali, ale mohli jsme i vést. Jenže nás zastavil pomezní rozhodčí. Po změně stran nás pak zlomil třetí gól soupeře.“

TJ SOKOL Golčův Jeníkov
Jakub Hortenský, kapitán G. Jeníkova: „My jsme si po dvou brankách ve čtvrté minutě mysleli, že to půjde samo. A domácí po našich chybách srovnali. Jinak to celkově byla holomajzna. Bojovalo se hlavně na obou stranách. Po změně stran se začalo hrát a bylo to o tom, kdo dá prvního góla. A to se potvrdilo. Naštěstí jsme ho dali my.“

D. Vaněk [-] - J. Culka [-] - Z. Doležal [-] , M. Vávra [-] (71. Z. Judas [-] ) , L. Turek [-] , J. Šťastný [-] (65. J. Kárník [-] ) , M. Poul [-] (65. T. Uchytil [-] ) , P. Novotný [-] , R. Krátký [-] , T. Jelínek [-] , O. Horák [-]

P. Šanda [-] - J. Vlček [-] , S. Šulc [-] (59. M. Zelený [-] ) , T. Liška [-] , J. Hortenský [-] (87. J. Ráliš [-] ) , T. Koten [-] , A. Vrdský [-] , J. Rokos [-] , D. Novotný [-] , V. Koubek [-] (46. J. Miřácký [-] ) , P. Vlášek [-]

ŽK: 64. Z. Doležal , 75. L. Turek , 88. T. Jelínek - 52. J. Hortenský , 89. J. Miřácký .
Hráči zápasu: M. Vávra - D. Novotný , J. Vlček .
Místo: Jeřišno. Počet diváků: 60. Rozhodčí: MUZIKÁŘ Jaroslav - BOHUNĚK Jaroslav, JIRSA Miloš.