7.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Jeřišno je stále poslední

0

Hosté, i když jsou nováčkem, začali novou sezonu na jedničku. Na svém kontě mají už pět výher a jsou v patách prvním příčkám tabulky. Zato domácí mají vstup do soutěže tragický. Mají jen jeden jediný bod a krčí se na posledním místě tabulky.

Šmolovy byly lepším týmem, ale stav byl srovnaný

Hned v 5. minutě šli do vedení hosté, za které se trefil Hrdlička – 0:1. Jenže o chvilku později se Jeřišnu podařilo srovnat. Brankář nedokázal po střele udržet balon v ruce a pohotový Horák měl lehkou práci – 1:1. Po půl hodině hry se ale zase prosadil střelec Hrdlička – 1:2. Čtyři minuty před koncem půle se domácí dokonce povedlo srovnat. Horák se opět zvládl nejlépe zorientovat a dorazil balon do sítě – 2:2.

Zlomil domácí neuznaný gól?

Po změně stran se dokonce domácí dostali i do vedení. V 58. minutě se ukázal perfektní individuální akcí Poul. Ten obešel dva hráče a střela zpoza velkého vápna zamířil přesně k tyči – 3:2. Pak sice ještě Jeřišno vstřelilo branku, ale ta mu nebyla uznána. A tak úřadovali už jen hosté, kteří třemi brankami otočili průběh zápasu a to v posledních deseti minutách.

TJ Viktorie Jeřišno
Ladislav Mrázek, trenér Jeřišna: „Šmolovy byly od začátku lepším týmem, ale do kabin se šlo za vyrovnaného stavu. Po změně stran jsme dali na 3:2 a pak nám podle mě byl upřený regulérní gól. Kdybychom dali na 4:2, tak to mohlo být jinak. Hosté dali na 4:3 a pak se hrála otevřená hra a v poslední minutě dal na 5:3.“

P. Doležal [-] - P. Novotný [-] (83. J. Hanousek [-] ) , M. Vávra [-] (53. J. Šťastný [-] ) , M. Poul [-] , M. Musílek [-] (73. J. Kárník [-] ) , P. Langer [-] , R. Krátký [-] , Z. Judas [-] , O. Horák [-] , Z. Doležal [-] , J. Culka [-]

TJ Šmolovy
J. Vaněček [-] - M. Kulhánek [-] , O. Kruml [-] , M. Petr [-] (46. M. Horák [-] ) , L. Koblížek [-] - M. Strašil [-] (64. J. Dočkal [-] ) , J. Martínek [-] , J. Kučírek [-] , P. Novotný [-] (46. D. Toman [-] ) - A. Vaněček [-] , J. Hrdlička [-]

ŽK: 62. M. Musílek , 80. P. Novotný , 87. J. Kárník , 89. O. Horák .
Hráči zápasu: J. Hrdlička .
Místo: Jeřišno. Počet diváků: 50. Rozhodčí: KUČERA Jaroslav - UCHYTIL Tomáš (N), VÁVRA Miloslav (N).