7.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Rozsochatec drží krok se Ždírcem

12. M. Venc , 22. P. Fousek , 51. P. Šikýř , 57. M. Venc , 69. M. Venc - 3. J. Vosyka (p.) , 11. P. Janů , 65. M. Šafařík
0

Domácí měli tragický vstup do utkání, když prohrávali o dvě branky, ale poté se probudili a vývoj zápasu otočili a s přehledem vyhráli. Martin Venc si opět připsal hattrick.

Domácí zaspali začátek poločasu

Rozsochatec už ve 3. minutě prohrával, když na jeho obranu vyzrál Vosyka – 0:1. A v 11. minutě už o dvě branky, když se prosadil Janů – 0:2. Pak se ale domácí probrali a začali hrát. A hned o minutu později snížili. Po individuální akci Fouska se prosadil Martin Venc – 1:2. A za deset minut později se Fousek prosadil sám – 2:2. Do konce poločasu byla hra vyrovnaná, ale gól už nepadl.

Kožlí se pokusilo zápas zdramatizovat

Šest minut po návratu z kabin poslal svůj tým do vedení Šikýř, který utekl hostujícím obráncům a prostřelil gólmana – 3:2. To Rozsochatec uklidnilo a Martin Venc si připsal druhou branku – 4:2. Pak se ale soupeři podařilo zápas zdramatizovat, když se trefil Šafařík – 4:3. Martin Venc ale o čtyři minutky později uzavřel hattrick – 5:3.

TJ Sokol Rozsochatec
Karel Jelínek, vedoucí mužstva Rozsochatce: „Náš začátek byl tragický, spali jsme až do stavu 2:0, pak jsme začali hrát a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Šance byly na obou stranách. Po návratu z kabin to byla přestřelka, osoupeř zápas zdramatizoval, ale nám se povedlo opět odskočit. Oboustranně to byl fotbal ke koukání, střelecky pro diváky atraktivní.“

Z. Rýdl [-] - K. Pazderka [-] , M. Venc [-] , P. Šikýř [-] , D. Šumpich [-] (77. J. Jindra [-] ) , K. Křivský [-] (74. D. Pelikán [-] ) , L. Plodík [-] , P. Fousek [-] , V. Brož [-] , R. Venc [-] , P. Dundáček [-]

SK Kožlí
S. Krajíček [-] - K. Makovec [-] , A. Příhoda [-] , L. Brzoň [-] (65. M. Radoš [-] ) - J. Boček [-] , J. Makovec [-] , J. Vosyka [-] , P. Cicvárek [-] - M. Pokorný [-] , P. Janů [-] , M. Šafařík [-] -

ŽK: 15. R. Venc - 23. J. Vosyka , 60. L. Brzoň .
Hráči zápasu: M. Venc .
Místo: Rozsochatec. Počet diváků: 80. Rozhodčí: VOJTÍŠEK Radek - MOŠNER Josef, SVOBODA Dušan (N).