7.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Jeníkov si poradil s trápícím se Žďárem

89. J. Koten - 33. J. Vlček , 37. T. Koten , 62. J. Vlček , 90. D. Tvrdík
0

Golčák napravil vysokou porážku z pouťového zápasu s Rozsochatcem. Ze hřiště Veselého Žďáru si přivezl tři body.

Golčák nedal penaltu

Už v prvním poločase bylo vidět, kdo je na hřišti pánem. Jeníkov byl lepším týmem a vyjádřil to i střelecky. Ve 33. minutě se prosadil Vlček, když využil brejku – 0:1. O čtyři minuty už to bylo o dvě branky. Po závaru ve velkém vápně se balon odrazil na hranici šestnáctky, kde byl připravený Koten a trefil se k protilehlé tyči – 0:2. Tři minuty před koncem dokonce hosté nedali penaltu. Hortenský šel sám na brankáře, domácí obránci ho ale ve vápně faulovali, ale Vrdský desítku neproměnil.

Domácí utnul třetí gól

Po změně stran se domácí začali zvedat, ale přišla pro ně další rána. Po spolupráci Vláška a Koubka se řítil sám na bránu Vlček a svým druhým gólem navýšil náskok – 0:3. Žďáru se podařilo skórovat až minutu před koncem. Koten utekl po pravé, obešel obránce a z mírného úhlu poslal balon ke vzdálenější tyči – 1:3. Navíc ještě neproměnili domácí penaltu po ruce Vrdského. A tak poslední zářez si připsal jeníkovský střídající Tvrdík, který dokopával balon do sítě – 1:4.

TJ Veselý Žďár
Lukáš Píbil, hráč V. Žďár: „Náš výkon byl slabší, hra celkově nebyla dobrá. Tomu napovídá i výsledek. Musím pochválit gólmana, který nás podržel. Sestava už byla dobrá, mohlo to vypadat jinak, ale nevypadalo.“

TJ SOKOL Golčův Jeníkov
Jindřich Běhounek, vedoucí mužstva G. Jeníkova: „Byli jsme herně lepší, měli jsme i optickou převahu. Po změně stran jsme hru kontrolovali, sice na začátku soupeř trochu zlobil, ale nám se podařilo dát třetí gól a to nás uklidnilo.“

P. Kubát [-] - J. Dolejší [-] , P. Kučírek [-] (46. D. Šimek [-] ) , O. Lorenc [-] (60. O. Štefánek [-] ) , O. Nový [-] , J. Nový [-] , D. Šimek [-] , L. Jiráček [-] , J. Koten [-] , J. Kubát [-] , M. Kubát [-]

J. Kutil [-] - J. Vlček [-] (75. D. Tvrdík [-] ) , S. Šulc [-] (64. M. Zelený [-] ) , V. Koubek [-] , J. Hortenský [-] (83. J. Ráliš [-] ) , T. Koten [-] , A. Vrdský [-] , J. Rokos [-] , D. Novotný [-] , J. Miřácký [-] , P. Vlášek [-]

ŽK: 39. L. Jiráček .
Hráči zápasu: J. Dolejší - P. Vlášek .
Místo: Veselý Žďár. Počet diváků: 40. Rozhodčí: BERÁNEK Jiří - ČERVENÝ Jiří (N), PÍBIL Lukáš (N).