9.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Kožlí domácí tlačilo, ale nakonec odjelo s prázdnou

9. J. Hortenský , 60. J. Vlček , 84. T. Koten (p.) - 78. J. Vosyka (p.) , 85. M. Šafařík
0

Zápas sousedů v tabulce vyzněl lépe pro domácí, i když nebyly lepším týmem. Ovšem byli narozdíl do soupeře schopni přetavit své šance ve tři branky. Domácí šli do vedení už v úvodu a rozdíl jedné branky jim vydržel až do devadesáté minuty. A tak svého soupeře bodově dotáhli.

TJ SOKOL Golčův Jeníkov
Jindřich Běhounek, vedoucí mužstva G. Jeníkova: „Nic moc to nevypadalo. Kožlí bylo celý první poločas lepší. My jsme měli štěstí, dávali jsme branky. Pak když jsme inkasovali na 3:2, tak se zápas dohrával za trvalého tlaku soupeře.“

J. Kutil [-] - J. Vlček [-] (90. J. Forejt [-] ) , S. Šulc [-] , M. Zelený [-] (65. J. Fendrych [-] ) , J. Hortenský [-] (81. V. Skala [-] ) , T. Koten [-] , A. Vrdský [-] , J. Rokos [-] , V. Koubek [-] , J. Miřácký [-] , P. Vlášek [-]

SK Kožlí
S. Krajíček [-] - P. Cicvárek [-] , J. Makovec [-] , K. Makovec [-] (70. J. Misar [-] ) , M. Radoš [-] , P. Janů [-] - J. Matěna [-] , J. Boček [-] , L. Pešek [-] , J. Vosyka [-] - J. Smítka [-] (51. M. Šafařík [-] ) -

ŽK: 24. P. Vlášek , 65. J. Vlček - 55. J. Makovec , 60. P. Cicvárek , 86. P. Janů .
Místo: Golčův Jeníkov. Počet diváků: 53. Rozhodčí: Klement Tomáš - KOPECKÝ Milan, HOLCMANOVÁ Aneta.