9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2021-2022

--

Domácí tým rozstřílel Manětín

7. V. Tyml , 36. J. Pospíšil , 64. V. Tyml , 69. Z. Cink , 76. J. Cvachouček , 80. J. Pospíšil (p.)
4

Domácí tým převálcoval hosty z TJ Manětín vysoko 6:0.Napravili tak dva předchozí nezdary.Naopak hosté  se propadli na poslední místo tabulky.

Domácí tým rozhodl o své výhře již v první půli

Domácí tým byl před tímto duelem určitě jednoznačný favoritem.V první půli bylo k vidění mnoho zajímavých šancí zejména na straně domácích.Sotva se hosté stačili rozkoukat už prohrávali 1:0.V 7 minutě se prosadil hráč domácích Václav Tyml.Domácí se ujali vedení a úplně z nich spadla nervozita a napětí.Od této chvíle diktovali tempo hry a měli zápas plně ve své moci.Hosté se dostávali do šancí jen velmi sporadicky.Pozorná obrana nepouštěla hosty do vyložených šancí.Ve 36 minutě zápasu zvýšil vedení domácích Jan Pospíšil.Ve 29 minutě zápasu byla udělena žlutá karta hostujícímu Petru Babicovi.Hosté také střídali již ve 12 minutě zápasu.Odstoupil hráč Lukáš Rataj a místo něj nastoupil Erik Samko.

Domácí tým přidal ještě 4 góly

Domácí tým pokračoval ve hře, která ho zdobila celý první poločas.Vysunutý presink, agresivita, napadání.Hosté nebyli schopni pozdržet míč, přesně přihrát,založit útočnou akci.Netrvalo zas tak dlouho a domácí tým navýšil svoje vedení na 3:0.V 64 minutě zápasu se prosadil domácí hráč Václav Tyml.Již podruhé v tomto duelu.O pět minut později zvýšili domácí na průběžných 4:0 zásluhou Zdeňka Cinka.Z pohledu domácích to ještě nebylo vše.Skóre zakulatil Jan Cvachouček na 5:0 v 76 minutě zápasu.Poslední gól vstřelil hráč domácích Jan Pospíšil.Ozdobil svůj dnešní výkon druhým gólem v zápase.Domácí tým TJ Dioss Nýřany rozdrtil svého soupeře vysoko 6:0.Ve druhé půli byly uděleny celkem tři žluté karty.Dvakrát pykali domácí.Nejprve v 53 minutě zápasu Anar Aliyev a na konci druhého poločasu Zdeněk Cink.Za hosty byl potrestaný hráč Petr Souček  v 77 minutě zápasu.Domácí obmněnili sestavu čtyřmi novými hráči.Hosté pouze jednou.Odstoupil Petr Babic a místo něj přišel na hřiště Martin Tureček.Také on byl tím posledním,kdo obdržel žlutou kartu v tomto zápase.Na výsledku se již nic nezměnilo a domácí tým si tedy připsal důležité tři body.Utkání přihlíželo 70 diváků.