8.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2021-2022

--

Domácí tým konečně vyhrál

59. V. Hora , 89. J. Hromada - 80. P. Jícha
5

Domácí tým TJ Olympie Kožlany si konečně  připsal tři body. Po třech prohrách v řadě  domácí našli recept na vítězství.Naopak  hosté z TJ Sokol Kralovice, nenavázali na výsledek z předchozího duelu na hřišti v Křelovicích.

Vyrovnaná první půle

Před tímto duelem byli na tom lépe hosté, kteří  měli na kontě o jeden bod více.Domácí se tak tímto výsledkem vyhoupli  na průběžné 8 místo tabulky.Mají ovšem velmi pasivní skóre.Inkasovali již 23 gólů. Více gólů obdrželi jen Křelovice Baník Líňe.Tento duel asi neměl jasného favorita.Výsledky posledních zápasů napovídaly, že momentálně se oba týmy víceméně trápí a to jak herně tak výsledkově.První půle nenabídla mnoho zajímavých šancí a situací na obou stranách.Domácí se přece jen více snažili s výsledkem něco udělat.Hosté však byli až na pár zaváhání v obraně pozorní.První poločas skončil nerozhodně 0:0.

Drama až do samotného konce

Ve druhé půli se diváci konečně dočkali gólů.Hned na začátku druhé půle hosté vystřídali a to hned třikrát.Odešli hráči

TJ Olympie Kožlany
O. Kozler [-] - V. Lehner [-] , T. Hurt [-] , P. Rehák [-] , J. Vlček [-] - Y. Sirotkin [-] , J. Švamberg [-] , V. Hora [-] , M. Dzuba [-] , J. Hromada [-] - M. Souček [-]

TJ Sokol Kralovice B
J. Houdek [-] - J. Purkar [-] (46. A. Havlíček [-] ) , P. Pícl [-] , T. Rambousek [-] , M. Pecka [-] (46. P. Jícha [-] ) , R. Pařík [-] (46. P. Vrána [-] ) , P. Hájek [-] (60. T. Sak [-] ) , T. Běhounek [-] , D. Běláč [-] , D. Hyneš [-] , O. Růžek [-]

Místo: Kožlany. Počet diváků: 88. Rozhodčí: CHEJLAVA Petr - FRANK Lubomír (N), ORŠULÁK Martin (N).