5.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2021-2022

Domácí nemají ani bod

2

Povedený začátek utkání

Rychlý nástup domácích

Domácí tým nebyl v tomto duelu favoritem.Potreboval však bodovat,aby se odrazil ode dna. První radost

domácích přišla v 8. minutě zápasu to se prosadil hráč s číslem  7  Jan Cvachoucek.Domaci se ujali

zaslouženě vedení 1:0.Hoste se potom oklepali z  průběžného stavu utkání a měli také pár šancí na

vyrovnání  zápasu.Dalsi úder domácích přišel  ve 26 minutě.To se prosadil hráč s číslem 10. Anar Aliyev.

Domácí tým byl  v této pasáži jasně lepší a přehrával svého soupeře ve všech směrech.Domaci výběr

mohl odejít do kabiny spokojenější.

Obrat hostů přinesl kýžené tři body

Hosté začali ve velkém stylu a v kabině asi po prvním poločase si vše vyrikali.Hned v úvodu druhého

poločasu si hosté vypracovali pár zajímavých šancí a územní tlak.V 53.minute se dočkali zásluhou  hráče

s číslem 12.  Dominika Reindla.Hoste tak snížili na jeden jediný gól.A o 7 minut později již bylo vyrovnáno.

Úspěšným střelcem byl záložník  s číslem 2 David Frank.Bylo srovnáno na 2:2.Minutu předtím ještě obdržel

žlutou kartu hráč domácích s číslem 17.Jaroslav Šindler.Hoste za celý zápas neviděli  ani jednu žlutou kartu.

Domácí tým ještě využili střídání v 69. minutě odešel hráč domácích s číslem 13.Mikulas Kaliban  a místo něj

přišel na hřiště hráč s číslem 12. Jakub Šlehofer.V 76. minutě zápasu  odstoupil hráč domácích s číslem

6.Jakub Feifrlik  a nahradil jej hráč s číslem 15.Zdenek Kasl.V úplném závěru ještě střelec prvního gólu

Jan Cvachoucek a na hřiště se podíval Roman Stauber.Spolu s ním ještě na závěrečné minuty nastoupil

hráč s číslemTomas Zimmermann,ktery nahradil Jaroslava Šindlera.Hoste střídali pouze jednou

Konkrétně v 76.minute Odešel hráč hostů s číslem 2 Martin Vodák  a místo něho hráč s číslem 14.Petr Liška.

Hra se poté vyrovnala a šance se střídali na obou stranách.Ten rozhodující moment celého utkání přišel

tři minuty před koncem zápasu.V 87.  zavěsil  hráč hostů s číslem 7 Vilem Čechura.Kdyz o tři minuty později

pohotově zakončil útočník hostů s číslem 15 Filip Mornstajn.Hostum se tedy dokonale podařil obrat zápasu.

SK Horní Bříza B
Lukáš Janka: Do zápasu jsme šli s tím, že nemáme co ztratit.Nastoupili za náš tým také 2 dorostenci.Na lavičce náhradníků seděli i hráči nad 40 let.Ve 26 minutě jsme prohrávali 2:0, ale horší jsme nebyli.Měli jsme šance,ale nedokázali jsme je dotáhnout do koncovky.Ve druhém poločase si myslím, že jsme byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli.Po zápase jsme byli spokojeni, protože A tým hrál ráno a měli jsme problém se sestavou.

TJ Nýřany
P. Šídlo [-] - J. Feifrlík [-] (76. Z. Kasl [-] ) , M. Kalibán [-] (69. J. Šlehofer [-] ) , J. Strádal [-] , J. Niedermayer [-] , A. Aliyev [-] , V. Kovář [-] , J. Šindler [-] (88. T. Zimmermann [-] ) , M. Routschka [-] , D. Routschka [-] , J. Cvachouček [-] (88. R. Stauber [-] )

J. Schimmer [-] - L. Dobrý [-] , L. Janka [-] , J. Riedl [-] , L. Vodrážka [-] - M. Vodák [-] (76. P. Liška [-] ) , D. Frank [-] , V. Růžička [-] , V. Čechura [-] - D. Reindl [-] , F. Mornštajn [-] -

ŽK: 59. J. Šindler , 82. M. Routschka .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: ŠIMEK František - ROUTSCHKA Roman (N), LANDA Viktor (N).