4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2021-2022

35. D. Malák , 43. M. Dudík , 71. K. Knaf - 3. D. Sládek , 10. J. Purkar , 41. M. Pánek , 50. D. Sládek , 66. D. Běláč , 81. J. Purkar , 86. P. Hájek
3

Hosté z TJ SOKOLA KRALOVICE dominovali celý zápas a zaslouženě vyhráli

Domácí ještě vzdorovali

Skore zápasu otevřel hostující hráč David Slávek.Dalsi políček zasadil domácím v 10.minute Jan Purkar.Za domácí

korigoval ještě v první půli v 35. minutě Daniel Malák.Z vedení se však domácí neradovali příliš dlouho.Ve 41 minutě

udeřili hosté z Kralovic potřetí a to zásluhou Martina Pánka.Domacim se však bleskově podařilo snížit a to díky

Martinu Dudikovi.Do kabin odcházeli spokojenější hosté z Kralovic.

Kanonáda hostů pokračovala

Druhou půli zahájili aktivněji hosté a hned se to projevilo na skóre.V 50.minute vstřelil gól hráč David Sládek.

Dalsi zásah přidal v 66.minute David Belac.Domaci ještě stačili vykřesat naději 71minute a to zásluhou Karla Knafa.

Hoste dál pokračovali ve střeleckých hodech.V 81 minutě zvyšoval na průběžných 6:3 Jan Purkar.Posledni hřebíček

do rakve připojil v 86.minute Petr Hájek.Jedinou kartu v zápase obdržel hráč hostujícího celku Ondrej Růžek.

TJ Sokol Kralovice B
Milan Vágner starší: Soupeř byl rychlejší a lepší a měl více ze hry.Zaslouzene si tedy odváží všechny tři body.Prvni poločas jsme jakž takž uhráli,ale ve druhém poločase jsme se úplně sesypali a vůbec nestíhali tempu zápasu.