3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2021-2022

42. J. Saitz , 50. F. Veselý , 92. J. Sadílek - 31. K. Knaf , 52. T. Šoul
3

Aktuality, Novinky

Vyrovnaná první půle

První poločas byl celkem vyrovnaný a o tom svědčí i stav po prvním dějství 1:1.Prvni branku

zápasu vstřelil hráč hostujícího mužstva Baníku Líně Karel Knauf ve 31.minute.O 11.minut

později už bylo vyrovnáno, když se střelecky prosadil domácí hráč s číslem 8 Jiri Saitz.

Do kabiny se šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Poslední minuta znamenala euforii domácích

Ve druhé půli poslal domácí do vedení hráč s číslem 2.Frantisek Veselý.Domaci se z vedení neradovali

příliš dlouho.O 2 minuty poté vyrovnal hráč hostujícího Baníku Líně Tomáš Šoul na 2:2.Utkani se hrálo v duchu

fair play a ostřejších zákroků bylo poskrovnu.Zapas byl vyrovnaný až do samotného závěru.Rozhodla

standardní situace domácích.Z přímého kopu se prosadil hráč domácích  s číslem 7 Jaroslav Sadílek.

Domácí tedy berou všechny tři body a hosté z Líní i přes velkou snahu a obětavost nemají ani bod.

TJ Baník Líně
Milan Vágner starší: Myslím, že zápas to byl velmi vyrovnaný a rozhodla prakticky jediná standardní situace ze které jsme inkasovali rozhodující gól.Chteli jsme alespoň bod,ale bohužel nemáme ani ten jeden.