3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2021-2022

Hosté potvrdili roli favorita

3

Góly, statistiky, střídání

Rychlé vedení hostů

Hoste z TJ Sokol Trnová byli v tomto duelu jasným favoritem.A od prvních minut bylo zřejmé,kdo je na

hřišti pánem.Hoste se prosadili hned v úvodu a v 15.minute se jim podařilo jít do jednobrankoveho vedení.

Zásluhu na tom měl hráč hostí s číslem 7 Filip Web.Tento gól znamenal uklidnění pro hosty z Trnove.Domaci

se i přes velkou snahu vstřelit vyrovnávací gól nedokázali střelecky prosadit.Mnoho šancí domácích

zneškodnil gólman hostů Jakub Kříž.Vedeni 1:0 hosté již udrželi a mohli odcházet spokojenější do kabin.

Dva rychlé góly v síti domácích

Hoste pokračovali v předvedené hře a neponechali nic náhodě ani ve druhé půli.Domaci se ještě

pokusili s průběžným nepříznivým  stavem něco udělat.Dukazem budiž  hned dvojité střídání ve 46.minute.

Odstoupil hráč domácích s číslem 5. Petr Gazak a místo něj nastoupil hráč s číslem 3 Lukas Sládek.

Na hřiště se podíval i hráč domácích s číslem 17. Ondrej Hurt, který nahradil Petra Jichu.Oba tito hráči

měli přinést oživení útočné vozby, avšak jako by jim vyschl střelecký prach.Byli to opět hosté, kteří o sobě

dali důrazně vědět.V 52 minutě se skóre měnilo podruhé.Kdyz přesnou mušku měl hostující hráč s číslem

17.Ales Reich.Dalsi přesný zásah přidal kapitán hostí s číslem 11 Petr Dolejš.O výsledku utkání nebylo pochyb.

Hosté ještě vystřídali sestavu třemi novými hráči.Sanci na závěrečné minuty dostal v 74.minute Ludek Kučera.

Ten vystřídal hráče s číslem 6. Petra Peška.Utkani se již jen dohrávalo.Posledni trefu si schoval na

závěr utkání hráč hostů Pavel Chocholatý.Na konečném výsledku se již nic nezměnilo.Hoste z Trnove

si tedy odváží zasloužené a povinné vítězství 4:0.

TJ Sokol Kralovice B
J. Bodurka [-] - M. Wollráb [-] (52. J. Lavička [-] ) , P. Kučera [-] , P. Jícha [-] (46. L. Sládek [-] ) , D. Sládek [-] , M. Horyna [-] , D. Běláč [-] , T. Běhounek [-] , M. Pánek [-] , M. Zeman [-] , P. Gažák [-] (46. O. Hurt [-] )