10.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Krchleby potvrdily svojí domácí neporazitelnost!

12

Od prvních minut bylo vidět, že se utkali týmy z popředí tabulky a podle toho vypadalo nasazení a bojovnost obou týmů. Malinko lépe vstoupili do utkání hosté, ale k přímému ohrožení branky se nedostali. Od 15. minuty domácí pomalu získávali pevnou půdu pod nohama a odměnou jim byla v 19. minutě branka, kterou po nádherné akci po pravé straně připravil domácímu kanonýrovi Marku Gabrielovi Tomáš Ježek. Hosté po obdržené brance přidali, ale 2x ztroskotali na výborném Janu Strakovi. Když už to vypadalo, že si domácí do kabiny přinesou jedno golové vedení, hosté po nedorozumění domácí obrany vyrovnali na 1:1

Druhý poločas začal opět ve výborném tempu a oba týmy chtěly strhnout vedení na svoji stranu.. utkání  se přelévalo ze strany na stranu a bylo postupem času jasné, že rozhodne jediný gól.   V 80. minutě vybojoval Kouřil ve středu pole míč který posunul na křídlo výborně hrajícimu Ježkovi, který excelentním centrem našel Karla Bláhu, který v pádu a na dlouhou nohu zajistil vedení.. zbytek utkání už si domácí zkušeně pohlídali a dovedli utkání do vítězného konce…

SK Krchleby 1921
Hráč, Lukáš Sekereš: Tento zápas byl opravdu reklamou na fotbal... oba týmy hrály velice běhavý a kombinačně dobrý fotbal... šli jsme do utkání s tím, že se pokusíme o nějaký bodový zisk. Musím všechny kluky pochválit, protože podali výkon na 110%. Jsem rád, že jsme vyhráli a potvrdili, že z Krchleb se body nevozí a můžeme porazit každého...

J. Straka [-] - V. Všechovský [-] , K. Bláha [-] , T. Ježek [-] , J. Hamerník [-] , F. Roth [-] , L. Kouřil [-] , V. Moravec [-] , M. Gabriel [-] (74. M. Doležal [-] ) , P. Vacík [-] (46. P. Farkaš [-] ) , P. Bláha [-]

TJ Sokol Postřekov
L. Frei [-] - L. Klukan [-] , M. Dufek [-] (73. A. Polák [-] ) , T. Souček [-] , J. Závodný [-] , T. Adamka [-] (85. J. Strnad [-] ) , D. Steinberger [-] , J. Bláha [-] , F. Kreuz [-] , K. Kuželka [-] , L. Ledvina [-]

ŽK: 41. T. Ježek , 71. M. Gabriel .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ŠKARDA Jiří - ROTH Zbyněk (N), CIBULKA Martin (N).