Frýdlant i v deseti vybojoval bod!

0

Z hřiště ve Velkých Karlovicích se body vozí jen velmi obtížně. Vždyť se o tom v této sezóně přesvědči i suverénní lídr soutěže z Petřkovic, který na tamním nerovném pažitu prohrál 0:3. Frýdlantu se dala zdravotně dohromady obranná řada, což bylo slibným vkladem do jinak těžkého utkání. Domácí začali svižně, při prvním ohrožení brány ještě netrefili, ale v 17. minutě již Pavelka nezaváhal a jeho únik skončil střelou do tyče, od které se míč odrazil do hostující sítě (1:0). Frýdlant dokázal odpovědět ve 32. minutě. Hlaváč zahrával rohový kop a v následném závaru se zorientoval nejlépe Křiva, který míč hlavou usměrnil do branky Valachů (1:1). Ve 37. minutě vyfasoval druhou žlutou kartu Adam Šigut a pro 1. BFK začala dlouhá hra v oslabení. Ve 2. půli nezbylo našim hráčům nic jiného než se vrhnout do urputné defenzívy a svou bojovností nahradit chybějícího hráče v poli. Domácí jakoby se přesilovky zalekli a do jejich hry se vkrádalo čím dál více nervozity. Toho se snažili využít naši fotbalisté a zejména akce po ose Kavka-Mandičák byla velmi nebezpečná. Domácí zase naopak hrozili ze standardních situací, ale branku z nich již nevytěžili. Frýdlant si tak z Karlovic veze důležitý bod a v neděli od 16.30 hodin hostí na domácím hřišti FK Nové Sady.

Zdroj: 1.bfk.cz

Místo: Velké Karlovice. Počet diváků: 186. Rozhodčí: Částečka Michal - KOLÁČEK Josef, ŠIŠTÍK Petr.