9.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Radostín doma nezaváhal

30

Radostín doma nezaváhal a porazil nováčka z Víru.

První poločas skončil nerozhodně

Zatím předposlední tým soutěže z Radostína přivítal na svém hřišti nováčka z Víru. Favoritem zápasu byl domácí celek, který se zatím v této sezóně hledá. Utkání se hrálo za příjemného fotbalového počasí. Obě mužstva se prezentovala od začátku zápasu útočnou hrou. Do vedení tak šli domácí když se střelou  prosadil ve 26. minutě Pavel Císař a stanovil tak skóre na 1:0. Domácí tak byli blízko vedení v poločase, ale ještě do poločasu vyrovnal brankou do šatny Jiří  Tomášek -1:1.

Domácí rozhodli ve druhé půli dvěmi brankami

Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí a pokoušeli se strhnout vedení na svoji stranu. Dlouho se jim to nedařilo až přišla závěrečná čtvrthodina a v ní rozhodnutí zápasu. Během dvou minut se trefili v 73. minutě Ondřej Bradáč, aby výhru 3:1 pojistil v 75. minutě David Toman. Domácí tak získali do tabulky důležité tři body.