5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

6. T. Sedler , 45. T. Nečas (vl.)
29

Vír si odvezl nečekané vítězství z Nové Vsi.

Vír se trefil v první půli dvakrát

Nováček z Víru začal v Nové Vsi, která byla po třech kolech stoprocentní útočně a již v 6. minutě se ujal vedení brankou Sedlera. V další části prvního poločasu se oba celky snažili ale neúspěšně. Až ve 45. minutě se trefili domácí, ale do vlastní branky. Vír tak odcházel na poločasovou pauzu s vedením 0:2.

Druhý poločas již branka nepadla

Domácí se po změně stran snažili o zkorigování výsledku, ale branka nepřicházela. Pozorná obrana hostí a brankář Preisler byly vždy a místě. Za zaznamenání pak byla již jen poslední minuta a červená karta pro střídajícího Exla. Vír si tak odvezl z Nové Vsi důležité a cenné tři body.