4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Štěpánov porazil těsně Santus

28

Štěpánov porazil těsně Santus a připsal si druhé vítězství v sezóně.

Štěpánov vstřelil dvě branky

Jívoví se za hezkého počasí představilo ve Štěpánově. Oba týmy nasbíraly po třech bodech. Utkání ve Štěpánově mělo favorita v domácím celku, kteří vlétli do zápasu a jejich útočná snaha vedla v úvodní branku kterou vstřelil v 12. minutě Bohdan Andrii. Stejný hráč pak vstřelil i druhou branku, kterou si schoval na úplný závěr první půle - 2:0.

Štěpánov uhájil vítězství

Hosté vstoupili do druhé půle s plánem co nejrychleji vstřelit kontaktní branku. To se jim povedlo v 58. minutě Dominikem Lukáškem - 2:1. Další snaha hostů však gólové vyjádření v podobě vyrovnání nepřinesla a tak to byl střídající Jan Veselský, který rozhodl - 3:1. Hosté pak již jen v samém závěru korigovali stav utkání Zdeňkem Holubářem - 3:2.

FC Santus Jívoví
Josef Láznička: Škoda prvního poločasu, kdy nám soupeř odskočil na rozdíl dvou branek. Snižující branka přišla příliš pozdě.