David Juračka předvedl střelecký koncert

38. D. Juračka , 53. D. Juračka , 60. D. Juračka (p.) , 61. D. Juračka , 64. P. Bureš
29

David Juračka předvedl střelecký koncert, vstřelil čtyři branky a Rozsochy jasně přehrály Osovou Bítýšku.

Juračka poslal domácí do vedení

Za ukrutného vedra na stadionu v Rozsochách, rozehráli první domácí utkání hráči Rozsoch s nebezpečným soupeřem z Osové Bitýšky, který dokázal, v minulé neúplné sezóně s domácími remizovat.
Tentokrát domácí nenechali nikoho na pochybách, kdo zvítězí a začali aktivně. Celé utkání drželi míč na svých kopačkách. V prvním poločase se zastřelovali. Nejprve konečný hrdina utkání David Juračka netrefil branku, po výborné přihrávce od Standy Padrtky, poté druhý jmenovaný ve stoprocentní brankové příležitosti trefil jen nohu brankáře hostí z malého vápna po krásném centru od Honzy Smolky. Pro něj to byla poslední akce v zápase, protože ihned musel kvůli zranění střídat. Domácí to ovšem nezaskočilo a Saša Jaroš byl nebezpečnou náhradou za zraněného spoluhráče.
Jediná branka prvního poločasu padla až ve 38 minutě, kdy se po střele z dálky trefil David Juračka. 1:0.

Druhý poločas Juračka přidal další tři branky

Ve druhém poločase domácí začali stejně aktivně jako v prvním poločase a na druhou branku nemuseli diváci dlouho čekat. Po krásné kolmici Jaroslava Neboli nacentroval Standa Padrtka na zadní tyč a tam se opět nemýlil David Juračka. 2:0
Po této brance domácí Saša Jaroš trefil po krásné akci tyč a z další jeho akce už hosté nevěděli kam dřív a škaredým, ale opravdu škaredým zákrokem poslal hostující hráč Sašu Jaroše k zemi a pískala se penalta. David Juračka si vzal míč a suveréně ho poklidil do sítě. 3:0
Další branka padla hned vzápětí, kdy opět Saša Jaroš neproměnil svou příležitost, o brankáře nahrál Davidu Juračkovi a ten se mohl radovat po čtvrté. 4:0.
Další branku přidal kanonýr domácích Petr Bureš, kdy si podle svého zvyku posadil na zadek vše co mu stálo v cestě a zakončil. 5:0
Další brankové příležitosti domácí neproměnili, ale i přes to si zaslouženě dokráčeli pro zasloužené vítězství.