2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Bory si zastřílely v Křoví

23

Bory si zastřílely v Křoví a nasázely domácím deset branek.

V prvním poločase vstřelily Bory 7 branek

Začátek zápasu patřil hostům z Borů, kteří v páté minutě vedli o dvě branky po trefách Ochrany a Starého. Další dvě branky přidal Ochrana, který zkompletoval hattrick a v 19.minutě to bylo 0:4. Ochrana za chvilku přidal ještě čtvrtou branku a ve 26. minutě to bylo o pět branek. Domácí Bartošek přeci jen ve 37 minutě korigoval na 1:5, ale byly to opět Bory které ještě do poločasu dvěma góly na 1:7 zadělaly na pořádný příděl. Branky přidaly Zedník a Starý.

Druhý poločas se jen dohrával

Druhý poločas dlouho žádná branka nepadala až v 70. a 80.minutě posunul skóre znovu Ochrana a zaokrouhlil svůj střelecký zápis v tomto zápase na šest branek. Kýženou desátou branku pak přidal Chalupa.