1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

Horní Újezd zvítězil v Nových Syrovicích

33. T. Lang - 35. Š. Čermák , 50. J. Homolka , 75. M. Zvěřina (p.)
10

Fotbalisté Horního Újezdu zvítězili na půdě Nových Syrovic a udrželi se v horní polovině tabulky

Nové Syrovice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Horního Újezdu. Nové Syrovice si v minulém kole přivezly povinnou výhru z půdy posledního Koněšína. Naopak Horní Újezd nestačil na svém hřišti na Chlístov. V loňské nedohrané sezóně dokázaly Nové Syrovice zvítězit na půdě Horního Újezdu 3:2. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Utkání mělo být vyrovnané, což i první poločas přinesl. Do vedení se dostal domácí celek, který se po počáteční oťukávané dostal ve 33. minutě do vedení 1:0 zásluhou Tomáše Langa. Jenže domácí se z vedení dlouho neradovali a ve 35. minutě bylo zásluhou Šimona Čermáka vyrovnáno na 1:1. Potom se již do konce poločasu stav nezměnil, ikdyž nějaké příležitosti na obou stranách byly. Do druhého poločasu tak byly šace na bodový zisk stejně otevřené.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Začátek druhého poločasu vyšel lépe hostům, když v 50. minutě otočil vývoj zápasu Jan Homolka - 1:2. Domácí celek se sice snažil o vyrovnání, ale většinou končil na pozorné obraně hostů. V 75. minutě přišla navíc pro domácí další rána, když si hosté vybojovali pokutový kop, který pak proměnil Marek Zvěřina - 1:3. Skóre se pak již nezměnilo a hosté si odvezli velmi cennou výhru.

TJ Sokol Horní Újezd
Hradecký Pavel, hráč: Jsme rádi, že jsme si připsali opět vítězství a upevnili si tak pozici v první polovině tabulky.