10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Chlístov doma s Novými Syrovicemi nezaváhal

10

Fotbalisté Chlístova porazili na svém hřišti podle předpokladů Nové Syrovice vysoko 7:1 a udrželi postavení v horní polovině tabulky

Domácí dvakrát udeřili

Do Chlístova zavítali fotbalisté Nových Syrovic. Ty se v minulém kole dočkaly teprve druhé výhry tohoto ročníku. Výhra se navíc nerodila lehce, poněvadž v zápase že Studencem musely Nové Syrovice otáčet nepříznivý stav 0:2 že začátku zápasu. Naopak fotbalisté Chlístova bez větších problémů zdolal Třebelovice na svém pažitu 5:0. Favoritem zápasu tak měl být opět domácí celek. V loňské nedohrané sezóně se oba soupeři rozešli smírně 2:2. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také první šance. Aktivní domác se dokonce ve 13. minutě ujali vedení Karlem Kocmánkem- 0:1. Hosté se snažili sice o vyrovnání, ale v koncovce se jim vůbec nedařilo. Naopak ve 38. minutě opět domácí Karel Kocmánke přidal druhou branku a Chlístov rázem vedl 2:0. A jelikož se do konce poločasu hostům nepodařilo alespoň snížit, odcházeli do kabin mnohem veseleji domácí z Chlístova.

Ve druhé půli se domácí rozstříleli

Ve druhém poločase domácí převaha gradovala a Chlístov nasázel dalších pět branek, o které se postarali Roman Štolba, Miroslav Svoboda a hlavně hattrickem Tomáš Kuchařík. Čestný úspěch hostů zaznamenal Miroslav Sosnar a zmírnil debakl na 7:1.

SK Nové Syrovice
Železný Jan, hráč: Bylo to utkání dvou poločasu. Kdyby sme po prvním vyhrávali 2:5 nikdo by se zřejmě nedivil. V druhém poločase smě odpadli jak fyzicky tak psychicky. Vyzdvihl bych hlavně výkon domácího brankáře který nás trápil už v okresním poháru a když už smě překonali jeho tak zastoupili obránci.