--

--

Hulín překvapil výhrou v Uničově

0

Týden, to je dlouhá doba ve fotbale. Zatímco minule se Spartak trápil s Břeclaví, nyní zaválel v ambiciózním Uničově. Doposud stoprocentního soupeře přehrál 2:1.

Za prvními třemi body Spartak vykročil v 27. minutě, kdy se trefil po standardce Pospíšil. Převaha hostů pokračovala i po pauze a v 74. minutě ji zúročil gólem Šrom. Mátožní domácí stačili v 86. minutě jen zkorigovat stav zásluhou Krče.

SK Spartak Hulín
Jindřich Lehkoživ: „Výhra je zasloužená. Konečně po dlouhé době jsme plnili, co jsme měli vzadu. Hráli jsme jednoduše, zodpovědně a kromě posledních deseti minut jsme byli lepší, vytvářeli jsme si šance a soupeře jsme do nich nepouštěli. Když budeme takto pokračovat, můžeme hrát s kýmkoliv. Kluci si vzali má slova v týdnu k srdci a tentokrát je musím pochválit." Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/hulin-prekvapil-vyhrou-v-unicove-kromeriz-ve-slagru-nestacila-na-vitkovice-20150823.html

SK Uničov
T. Uvízl [-] - R. Vejvoda [-] , J. Můčka [-] (46. L. Heinz [-] ) , L. Koutek [-] , A. Řehák [-] - R. Juřátek [-] , T. Binar [-] , P. Jeřábek [-] (66. T. Komenda [-] ) , T. Vasiljev [-] - V. Hrubý [-] (27. T. Nuc [-] ) , A. Krč [-]

M. Vogl [-] - T. Pospíšil [-] (82. P. Postava [-] ) , M. Vyskočil [-] , J. Zlámal [-] , D. Krhut [-] , S. Kadlec [-] (76. M. Dvořáček [-] ) , A. Labuda [-] (67. M. Šrom [-] ) , R. Číhal [-] , J. Laciga [-] , V. Ondřejka [-] , P. Zavadil [-]

ŽK: 69. A. Řehák , 90. R. Vejvoda - 90. M. Vyskočil .
Místo: tráva č.2. Počet diváků: 258. Rozhodčí: Podaný Marek - ČERNÝ Josef, TRÁVNÍČEK Miroslav.