7.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2021-2022

--

Petřvald padl v Suché, rozhodla penalta

70. J. Janovský (p.)
15

Jediná branka v celém utkání rozhodla o osudu utkání Horní Suché a Petřvaldu. Nabízíme sestřih utkání na konci článku!

Branku jsme během prvních 45 minut neviděli

Bojovný a urputný fotbal. I tak by se dalo charakterizovat dění na hřišti v první půli utkání mezi Horní Suchou a Petřvaldem. Hosté se houževnatě bránili a odolávali družině že trenéra Bebenka. Hostující brankář Janča navázal na předešlé utkání, kdy vymazal střelce Sedliště a minimálně čtyřmi excelentními zákroky udržel remizový stav až do poločasové přestávky.

Janovský rozhodl z penalty

Ani poločasová přestávka obraz hry zásadně neovlivnila. Domácí útočili především do plných.

Až v 70.minutě Dominik Kršák podrazil útočníka Horní Suché ve vápně a sudí nařídil penaltu. K té se postavil kapitán Jan Janovský a nemýlil se.

Horní Suchá dále utkání kontrolovala a nepouštěla hosty do žádného náporu. Utkání tedy končí výsledkem 1:0.

Sportovní klub Horní Suchá
Jaromír Bebenek - trenér: Dnes to kluci ubojovali, na některých hráčích byla vidět mírná nervozita z prvního domácího utkání. Přece jenom, máme hodně mladý tým, který musí teprve nabrat patřičné sebevědomí. Petřvald hrál v obraně velmi dobře a organizovaně, bylo těžké se dostat k zakončení. Přesto jsme mohli proměnit některou ze tří šancí v prvním poločase a utkání rozhodnout rychleji. Jsme rádi za tři body, jsou velmi důležité."

T. Lincer [-] - F. Kux [-] (81. A. Valášek [-] ) , T. Nový [-] (46. S. Ryt [-] ) , J. Pietrasz [-] , T. Wojtyna [-] (61. T. Sobek [-] ) - A. Ševčík [-] , D. Dawid [-] , J. Rychtařík [-] , J. Lukáš [-] (61. D. Pastušek [-] ) - R. Kubját [-] , J. Janovský [-] -

TJ Petřvald
J. Janča [-] - O. Cudrák [-] , F. Marek [-] , D. Kršák [-] , O. Kostka [-] - J. Sklepek [-] (61. M. Sobek [-] ) , T. Budina [-] , M. Fismol [-] , V. Zajíček [-] , I. Rajko [-] - D. Podhorný [-] (89. . Kandráč [-] ) -

ŽK: 86. S. Ryt - 8. I. Rajko , 78. F. Marek , 86. J. Janča , 90. O. Cudrák .
Místo: Horní Suchá. Počet diváků: 89. Rozhodčí: Dytko Gustav  - REVAJ Jakub, MARTÍNEK Roman.