5.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Bohuslavice doma přehrály Šilheřovice

5

Fotbalisté Bohuslavic doma porazili Šilheřovice a připisují si druhou výhru. Šilheřovice na své první 3 body stále čekají.

5. kolo soutěže uzavíral zápas mezi Bohuslavicemi a Šilheřovicemi. První poločas se nesl ve znamení lítého boje, který nepřinesl branku ani na jedné straně. Ani jeden z týmů nedokázal své šance přetavit v gól, a tak se po prvním poločase týmy rozcházely smírně 0:0.

Druhý poločas přinesl kromě vytrvalého deště konečně i nějaké góly. V 62. minutě se trefuje Štefek. Šilheřovice nedokázaly odpovědět, a tak se výše jmenovaný v 75. minutě trefuje i podruhé. To hosty odzbrojilo úplně a zbytek zápasu si domácí zkušeně pohlídali. V 85. minutě ještě přišlo vyloučení Lasáka, hráče Šilheřovic. Po nepřiměřeném zákroku a druhé žluté kartě vidí i kartu jiné barvy a hosté dohrávají v deseti. Skóre však zůstává nezměněno a Bohuslavice vyhrávají 2:0.

TJ Sokol Šilheřovice
Petr Jakubec, předseda a hráč: Domácí byli aktivnější, více se snažili. My jsme jim bohužel nestačili.