12.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

Bojkovice stoupají tabulkou na místa v popředí

3

K dalšímu zápasu zajížděly Bojkovice na horkou půdu do Nedachlebic.

Po herně dobrém, avšak výsledkově nevydařeném utkání s Osvětimany si hosté chtěli spravit chuť proti Nedachlebicím, které se nacházejí ke konci tabulky, a navíc je trápí velká marodka.

Vydařený začátek pro Bojkovice

Vstup do utkání vyšel hostům skvěle, když se ve 4. minutě prosadil krásnou taženou střelou Gorčík a v 9. minutě po rohovém kopu Vacula umístil další gól levou nohou na zadní tyč.

Domácí začali hrozit ze standartních situací a rohů.

V 26. Minutě se v hostujícím vápně po centru z boku Hájka nejlépe zorientoval domácí Řešetka a snížil stav utkání na 1:2.

Po sérii dalších rohů okolo se v 38. minutě dostal k odraženému balónu domácí Bartoš a s pomocí dvou tečí hostujících obránců dostal balón za záda brankáře Urbánka a vyrovnal stav utkání na 2:2.

Druhý poločas nám ukázal mnoho žlutých karet

Druhý poločas začaly lépe domácí kteří zahrávali na soupeřově polovině pár standartních situaci.

Naneštěstí Nedachlebic padl vlastní gól po skluzu obránce Králíka, který se snažil zahrát balón do rohu.

Po gólu se hra začala více vyostřovat a série žlutých karet vyvrcholila v 74. minutě, kdy červenou kartu viděl hostující hráč Varga.

Svou první žlutou viděl po hlavičkou souboji, kdy naskočil na soupeře a druhá byla po zmaření silně vyvíjející se akce.

Hostující Kundrata ke konci utkání ještě jednou navýšil stav utkání střelou na zadní tyč, kdy brankář Nedachlebic mohl jen doufat, že gól padne vedle, míč však skončil v síti domácích.

Bojkovice stoupají tabulkou na místa v popředí a příští týden přivítají doma dobře hrající Buchlovice. Domácí se stále nachází s 5 body na děleném předposledním místě, navíc v dalším kole zajíždí k neporaženému vedoucímu celku z Osvětiman.

TJ Nedachlebice
Ohlasy - TJ Nedachlebice - René Kafka: Zápas probíhal ve velmi bojovném duchu, obě strany se snažili skórovat a tak docházelo k mnoho příležitostem z obou stran. Zápas ale taktéž byl velmi agresivní což si i projevilo červenou kartou.

R. Hubáček [-] - A. Hájek [-] - T. Řešetka [-] (72. P. Nožička [-] ) , T. Klvaňa [-] , O. Šuranský [-] , J. Řezník [-] , M. Bartoš [-] , O. Čtvrtníček [-] , J. Ryška [-] , T. Pisklák [-] , V. Králík [-]