12.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Domácí hodové odpoledne skončilo prohrou

24. M. Bělaška (p.) - 28. R. Gejdoš , 53. R. Gejdoš , 81. K. Věžník
3

Bylo to krásné, sobotní, hodové dopoledne, počasí k fotbalu jako stvořené.

Hosté dojeli jako favorité, a to také i potvrdili. I když to byl právě Zlechov, který měl prvních 20 minut navrch, a tak se dostal jako první do vedení.

Odběhnutí od zápasu na sál, kvůli šťastné rodinné události

Ve 24. minutě Velcr našel krásnou průnikovou nahrávkou Šmatelku a ten šel sám na bránu, bohužel pro něj se mu nepodařilo dát gól, ale vybojoval alespoň penaltu, kterou z pokutového puntíku proměnil Bělaška.

Tím však převaha Zlechova skončila, protože zanedlouho hosté srovnali.

Jmenovitě to byl Gejdoš, který vstřelil v samostatném nájezdu gól.

Pro fotbalového fanšmekra to nebylo příliš zajímavé utkání. Krásných akcí k vidění moc nebylo a spíše létaly balony vrchem z jedné strany na druhou, a tak šli hráči do kabin za stavu 1:1.

Poté musel hráč domácích Velcr odjet k porodu svého syna a na sále se jim naštěstí dařilo více než hráčům Zlechova na hřišti.

Aktivnější Koryčany potvrdily svou výhru třetím gólem

Po druhé v utkání se prosadil Gajdoš, který napotřetí dorazil míč za záda Červinky. Obrana domácích jen nečinně přihlížela a to probíhala 54. minuta.

Jediná slibná akce Zlechova ve druhém poločase skončila střelou nad břevno. A to tak, že Koryčany zahrávaly roh a odraženého míče se zmocnil kapitán domácích Vaněk a vyslal Duchtíka do průniku z pravé strany. Ten zvolil místo střely přímo na bránu zpětnou přihrávku na právě zmiňovaného kapitána domácích, který bohužel levou nohou ze šestnáctky přestřelil.

Koryčany byly aktivnější a odměnou jim byl třetí gól v 81. minutě, který vstřelil po krásné narážečce s Gejdošem hráč s číslem 16 Vežník.

Do konce utkání se již nic zajímavého nestalo a Koryčany si zpět domů odváží 3 body.

SK Zlechov
Ohlasy - SK Zlechov - Michal Červinka: Zápas jsme začali aktivněji a po vytvoření několika šancí jsme se dostali do vedení 1:0. Celý poločas jsme byli lepší, ale osudným se nám opět stalo neproměňování šanci. Po jedné z nich jsme dostali z brejku srovnávací gol. Po zmeně stran se hra vyrovnala a po nedůrazu ve vlastním vápně soupeř na třikrát dotlačil míč do sítě a ujal se vedení 2:1. Jinak se hra ve druhém poločase odehrávala mezi šestnáctkami.