3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2015-2016

Vyhrálo šťastnější mužstvo

0

Ne přílíš atraktivní a oku diváka lahodící duel nám přinesl souboj mezi Hradištěm a Starým Plzencem.

Hlavně neudělat chybu

Právě v tomto hesle se nesl první poločas. Ani jeden tým si nevytvořil nikterak nebezpečnou příležitost. Oba týmy chtěly bodovat, ale nechtěly inkasovat, a tak první půle diváka příliš nenadchla.

Rozhodla situace pár minut před koncem

Ve druhém poločase byli hosté o chlup lepším týmem, který si vytvořil řádku šancí. Jednu z nich také dokázal 6 minut před koncem hostující Stanislav Kerner proměnit. Marek Hodina poslal do vápna přetažený centr, který si přesně našel Kerner a překonal domácího brankáře Vondráčka. Domácím se již nepodařilo s výsledkem nic udělat a zápas tak skončil hubeným vítězstvím Plzence 0:1.

SK Starý Plzenec B
Milan Jíra (trenér): První poločas byl vyrovnaný. V druhé půli jsme měli více šancí, jednu jsme také proměnili a zaslouženě vyhráli.

TJ Sokol Plzeň - Hradiště
J. Vondráček [-] - K. Dendis [-] (62. P. Kočí [-] ) , M. Valeček [-] (2. V. Krliš [-] ) , M. Laštovka [-] , J. Ženíšek [-] - J. Bihary [-] , O. Pytlík [-] , T. Krysl [-] , P. Rom [-] (80. M. Blumentritt [-] ) , M. Furár [-] - - M. Beránek [-]

A. Doskočil [-] - S. Kerner [-] , T. Brejcha [-] , M. Kalousek [-] , M. Pícka [-] (74. L. Pištěj [-] ) , J. Duspiva [-] (54. M. Hodina [-] ) , P. Batěk [-] , P. Jíra [-] (46. M. Děkanovský [-] ) , M. Schejbal [-] , V. Brejcha [-] , R. Trylč [-]

ŽK: 61. O. Pytlík - 21. T. Brejcha , 81. M. Hodina , 82. M. Děkanovský .
Hráči zápasu: J. Ženíšek .
Místo: Tráva. Počet diváků: 32. Rozhodčí: Hlavsa Radek - VOLF Karel (N), VALTA Tomáš (N).