5.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2015-2016

--

--

Klidné vítězství Spojů

0

V utkání mezi Spojemi a Prazdrojem byl favorit jasný a svoji úlohu si taky plnil. Celý zápas aktivnější domácí zaslouženě vyhráli.

Po poločasu bylo hotovo

Domácí se poprvé prosadili již ve druhé minutě. David Bulant dal po rohu gól hlavou, i za malého přispění obránce. 25. minuta nám přinesla gól s pořadovým číslem dva. Střelou z poza vápna rozvlnil síť Tomáš Klozar. Spoje poslali Prazdroji ještě jeden pozdrav minutu před přestákou. Střelou ze střední vzdálenosti vstřelil branku opět David Bulant

Poklidný průběh druhé půle

Ve druhém poločasu byly k vidění dva góly. Na každé straně jeden. Domácí se do ničeho bezhlavě nevrhali. Plán byl jasný - v poklidu si dojít pro tři body. Na 4:0 pro Spoje zvyšoval potřetí David Bulant. Čestný zásah pro Prazdroj zaznamenal v 80. minutě Miroslav Beriac. Jasně lepší domácí si tak připisují vítězsvtí, ale zajímavostí je, že hosté nedokázali proměnit ani jeddnu ze svých dvou penalt. V obouch případech hostující střelce vychytal domácí brankář Pavel Žáček.

SK SLOVAN Plzeň 1910 B
Feiferlík (člen týmu - Spoje): Po celý zápas jsme měli utkání pod kontrolou. Soupeř neproměnil dvě nařízené penalty. Obě chytil náš brankář.

P. Žáček [-] - M. Kovacs [-] (46. M. Cigler [-] ) , T. Klozar [-] , D. Bulant [-] (79. M. Brabec [-] ) , J. Reischig [-] , T. Reischig [-] (46. J. Kolečko [-] ) , M. Koranda [-] , O. Ladislav [-] (46. P. Háva [-] ) , M. Feiferlík [-] (75. M. Jandoš [-] ) , J. Nosek [-] , A. Radvanovský [-]

SK Roudná
V. Kolařík [-] - P. Kubeš [-] , J. Jílek [-] , M. Tříska [-] (23. A. Dejmek [-] ) , D. Urie [-] , M. Ranš [-] , M. Beriac [-] , J. Hostička [-] , P. Hein [-] , P. Kratochvíl [-] , P. Křepelka [-]

ŽK: 83. M. Brabec , 83. P. Žáček - 32. P. Kubeš , 63. P. Hein . ČK: 40. P. Kubeš .
Hráči zápasu: D. Bulant - M. Beriac .
Místo: Plzeň - Spoje. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Pátek Dalibor - VOLF Petr (N), KRÝDA Miloš (N).