Domácí nepotvrdili roli favorita. Padesátka diváků branku neviděla.

V prvním poločase branka nepadla

Ani po přestávce branka nepadla

TJ Sokol Stonařov
Michal Příhoda (hráč): Kdyby mi někdo před zápasem řekl, že zápas skončí 0:0, asi si poklepu na čelo. Za celou dobu po návratu do 1.B jsme zápas bez branek ještě neodehráli a navíc bychom bod z Nedvědice brali všemi deseti. Nemuselo tomu tak být, protože domácí měli minimálně 5-6 šancí, kdy mohli skórovat, ale míč buď letěl trestuhodně za lapač nebo nás podržel tradičně výborný Měrtl. I my jsme v každé půli měli minimálně 2 šance, ale neproměnili jsme. Obzvlášť na Kozojedovu příležitost v 88. minutě by domácí těžko hledali odpověď. Dělba bodů je nakonec celkem spravedlivá.