9.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Dlouhý Újezd doma zvládl derby!

3. V. Pešek , 39. V. Pešek , 84. L. Gitta (p.) , 86. M. Dvořák - 10. J. Pikl
12

Dlouhý Újezd se porval se svým rivalem na domácí půdě. Chodský Újezd v tomto zápase moc nepochodil a odjel domů s prázdnou.

Rychlý začátek Dlouhého Újezda

Zápas začal brát na obrátkách už od prvních minut. Ve 3. minutě se už radovali domácí, když se Václav Pešek dokázal prosadit na 1:0. Hosté na to rychle odpověděli, když se k přímému kopu postavil Josef Pikl a nechytatelnou střelou srovnal na 1:1. Krátce před poločasem zvýšili domácí stav na 2:1, konkrétně znovu Václav Pešek, a tím i završil první polovinu zápasu.

Druhý poločas nezačal tak gólově

V druhém poločase nepadla dlouho žádná branka, Chodský Újezd šel ve 47. minutě do oslabení, a tak hosté převážně bránili. To zlomil až v 84. minutě Lucián Gitta, který se trefil z pokutového kopu. Zápas završil domácí Martin Dvořák, když upravil skóre na konečných 4:1.

TJ Sparta Dlouhý Újezd
Trenér, pan Zeman: Hráč utkání Dvořák. Derby jak má být, nechyběl důraz pěkné góly a spousta diváků. Kluci šli od prvních minut za výhrou, ale rozhodovalo se až v závěru po krásných akcích. Chci poděkovat klukům za výkon i rozhodčím za řízení zápasu.

TJ Chodský Újezd
Hráč, Petr Pikl: Přijeli jsme do Dlouhého Újezdu s tím, že nemáme co ztratit, rychle jsme inkasovali, ale naštěstí jsme také rychle vyrovnali. Druhy poločas začal špatně, kdy jsme dostali červenou kartu a hráli jsme o 10, soupeř měl šance, ale nás držel brankář Kozák. Na konci zápasu už došla síla a soupeř nakonec zaslouženě zvítězil.

T. Kopolovič [-] - T. Janků [-] (68. J. Bukva [-] ) , V. Šesták [-] , L. Havel [-] , V. Pešek [-] , M. Skopový [-] (68. J. Synek [-] ) , M. Havel [-] (68. Q. Le [-] ) , M. Stoklasa [-] (33. L. Gitta [-] ) , P. Földeši [-] , F. Pták [-] , M. Dvořák [-]

L. Kozák [-] - J. Zivčák [-] , T. Trejbal [-] , M. Trejbal [-] , J. Pikl [-] , P. Opava [-] , D. Lončík [-] , J. Janda [-] (78. D. Maščák [-] ) , L. Pikl st. [-] , D. Čoka [-] , M. Beneš [-]

ŽK: 23. T. Janků , 68. T. Kopolovič - 18. T. Trejbal , 19. M. Trejbal , 25. L. Pikl st. . ČK: 47. T. Trejbal .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Hálek Pavol - ŠKARDA Jiří, NESVADBA Karel.