--

Buntál porazil Heřmanice

4

Bruntál zvítězil o jednu branku.

V neděli 8.8.21 jse se dočkali prvního zápasu mužů v nové sezóně Divize F konaného na hřišti v Bruntále. Bohužel tento zápas pro nás nedopadl dobře. I když jsme se poměrně brzo ujali vedení brankou Kamila Půdy, přesto se šlo o poločase do kabit za nerozhodného stavu 1:1. A byli to hráči domácího celku Bruntál, kteří se ve druhé půli ujali vedení 2:1. Ke konci zápasu nám perfektně vyšlo střídání, když dal vyrovnávací gól právě vystřídaný Matěj Kaspřík. Pak ale přišla nečekaná sprcha v nastaveném čase, kdy už obě mužstva byly smířené s remízou. Sopeř zahrával standardní situaci a naši obránci nedokázali odvrátit pohromu. V sobotu se naši kluci ukáží poprvé na domácím hřišti a sopeřem jim bude mužstvo Rýmařova.