7.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2020-2021

65. L. Kunc - 41. O. Chreno , 62. O. Chreno
16

Dolní Životice pouze korigovaly dvoubrankovou ztrátu.

Melč se ujala vedení

Dolní Životice hrály z důvodu karmaše v netradičním sobotním čase a přívitaly mužstvo z Melče. Prvních dvacet minut ovládaly hru Dolní Životice. Výsledkem jejich snahy byla příležitost Duška, který netrefil odkrytou hostující branku. Pak už se do šancí dostával Melč. Dvakrát vystřelil nebezpečně Ladner. Jeho střely však nemířily do cíleného zařízení. Další šanci měl Chreno. Teprve čtyři minuty před koncem se ujala po dlouhém nákopu Kleina hlavička Chrena, kterou umístil míč přesně k tyči domácí svatyně. – 0:1.

Melč vedení navýšila, Životice pouze korigovaly

Ve druhém poločase pokračovala hra nahoru dolů. Více šancí opět měla Melč. Druhou branku pak přidala hostující družina po hodině hry, když Martínkovu přihrávku prodloužil Prda na Chrena, který si píchl balon kolem gólmana Otipky a pohodlně uklidil míč do prázdné kasy – 0:2. Dolní Životice pak snížily v 65. minutě, když rychlý brejk zakončil Kunc střelou pod brankářem Lebedou – 1:2. V závěru ještě mohli hosté přidat třetí branku, ale Martínkův pokutový kop pouze zacinkal na tyčku domácí branky. Přesto hosté už tři body dokázali udržet.

Dolní Životice jedou do Závady. Melč zajížídí do Komárova.

FK Dolní Životice
Aleš Otipka (trenér): My jsme dvacet minut ovládali zápas, pak nás Melč začala přehrávat, vypracovala si šance a ty proměnila. Melč šla za výhrou usilovněji než my a vyhrála zaslouženě.

TJ Sokol Melč
Michal Martínek (kapitán): Byl to bojovný zápas nahoru dolů, ve kterém jsme měli více sportovního štěstí. Zápas jsem zbytečně zdramatizoval neproměněnou penaltou pět minut před koncem. Ale za tři body jsme moc rádi. Domácí neměli k dispozici pro našeho zraněného hráče nosítka a po zápase nás v jejich sprše čekala ledová voda.

V. Otipka [-] - F. Elbl [-] (69. M. Elbl [-] ) , M. Tengler [-] , V. Palyza [-] , J. Tengler [-] , P. Dušek [-] , L. Kunc [-] , M. Procházka [-] , M. Pumr [-] (67. M. Smuda [-] ) , L. Štrbík [-] (77. P. Pohaněl [-] ) , M. Váleček [-]

J. Lebeda [-] - O. Chreno [-] , M. Martínek [-] , O. Wáleczek [-] (66. T. Švihálek [-] ) , M. Klein [-] , J. Vlček [-] (26. P. Hora [-] ) , D. Ladner [-] , P. Prda [-] , P. Kuča [-] , P. Binar [-] , J. Gašparik [-]

ŽK: 70. M. Elbl , 88. M. Smuda - 40. M. Martínek , 69. P. Prda , 69. O. Chreno .
Hráči zápasu: P. Binar .
Počet diváků: 91. Rozhodčí: KOTÁSEK Petr - LEIFERT Jan (N), FIGURA Radek (N).