2.kolo, Plzeňský | Domažlice | IV. třída , 2015-2016

--

--

Zahořany po druhé za sebou vyhrály

0

V dnešním horkém odpoledni se na hřišti Sokola Kout představili hráči za Zahořan, kteří v minulém kole nasázeli jedenáct branek. I v tomto utkání byli lepším týmem s vícero šancemi. Sice se nehrálo v žádném vysokém tempu, neboť bylo opravdu velké teplo, ale i tak byly k vidění branky. O tu první se postaral hostující Jakub Ouřada již v 10 mnutě zápasu. Do poločasu se hostům povedla ještě jedna gólovka a tak o poločase vedli rozdílem dvou branek. Ve druhém poločase se tempo hry nijak neměnilo, pouze deset minut před koncem se podařilo domácím snížit na rozdíl jediné branky zásluhou Václava Šťastného. K vyrovnání ale nakonec nedošlo, protože jen o pět minut později upravil na konečných 3:1 pro hosty Jan Kellner, který zajistil pro Zahořany druhou výhru po sobě.

TJ Sokol Kout na Šumavě
Tomáš Procházka: Dneska bylo opravdu vedro, tomu odpovídalo i tempo zápasu. Hosté zaslouženě vyhráli.

J. Ibehej [-] - M. Kouřil [-] (46. L. Forst [-] ) , V. Šťastný [-] , V. Kohl [-] , P. Kounovský [-] , O. Beneš [-] , M. Hutta [-] , J. Kadlec [-] , V. Král [-] , M. Dvorský [-] , J. Smolík [-]

TJ Sokol Zahořany
M. Pustina [-] - J. Kellner [-] , D. Schreiner [-] , M. Suchý [-] , M. Antoš [-] , K. Hruška [-] , J. Ment [-] , J. Ouřada [-] (60. V. Sokol [-] ) , M. Adámek [-] , L. Krátký [-] (62. V. Kest [-] ) , R. Schreiner [-]

Hráči zápasu: M. Dvorský .
Místo: Kout. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Svičarský Petr - PROCHÁZKA Tomáš (N), SCHREINER Miroslav (N).