4.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2015-2016

Střelnice v České Kubici

6. K. Strejc , 23. J. Krakeš , 31. D. Martin , 37. K. Strejc , 39. D. Stróž , 53. J. Jurko (vl.) , 61. D. Mai , 78. J. Krakeš - 19. O. Mothejzík , 23. L. Černý , 33. O. Mothejzík , 82. J. Babka
0

První poločas rozhodly dvě rychlé branky

Česká Kubice dnes na svém hřišti přivítala dosud neporažený Horšovský Týn. Hosté se již poněkolikáté museli popasovat se sestavou, když uvolnili několik hráčů k zápasu A týmu a naopak svůj kádr doplnili dorostenci. Dnes jich nastooupilo rovnou šest. V tomto poločase bylo k vidění hodně gólů, celkem osm. Vše načali domácí, kteří se ujali vedení již v šesté minutě zásluhou kapitána Karla Strejce. Hosté ale dokázali na vedení zareagovat a srovnali nějakých třináct minut po úvodní brance zásluhou Ondry Mothejzíka. Přetahovaná pokračovala o malou chvilku později, kdy šli do vedení opět domácí, tentokrát do černého mířil Jaroslav Krakeš. A opět hosté. Ještě v téže minutě srovnal hostující Lukáš Černý. V 31 minutě se opět radovali domácí, když je znovu do vedení poslal Martin Duraj, ale za dvě minuty bylo opět srovnáno zásluhou Ondřeje Mothejzíka, který se trefil po druhé v tomto zápase. Do této doby se hrál poměrně vyrovnaný zápas. Vše se nakonec rozhodlo na konci prvního poločasu, kdy v rozmezí dvou minut rychlými góly utekli domácí do trháku. Postarali se o to Dominik Stróž a druhým gólem kapitán Karel Strejc. Hosté na to již ale nedokázali zareagovat a tak domácí vyhráli první polovinu zápasu o dvě branky.

Domácí si výsledek pojistili

Druhý poločas se nesl již v režii domácích, kteří nepřipustli žádné překvapení a naopak ještě přidali branky do sítě soupeře. Jen několik málo minut po zahájení druhé půle se skóre měnilo znovu, kdy vlastním gólem navýšil vedení domácích Jiří Jurko. Ale trefili se i domácí hráči, konkrétně Daniel Mai a Jaroslav Krakeš, kteří se zasloužili již o pětibrankový rozdíl. V závěru zápasu hosté pouze stačili korigivat na 4:8 z jejich pohledu. Úspěšným střelcem byl Jiří Babka. Domácí si tak připsali plný počet bodů za vysoké vítězství a ani ve druhém zápase na domácím hřišti nezaváhali. Naopak hosté poprvé prohráli.

TJ Hraničář Česká Kubice
Karel Strejc ( Č. Kubice ): Až někdy do 20 minuty to bylo vyrovnané, pak jsme rozhodli dvěma rychlými góly.

FC Dynamo Horšovský Týn B
Václav Kopejtko ( H. Týn ): Měli jsme 6 hráčů dorostu, kteří nejsou navyklí na nakopávání balonů. Domácí to na úzkém hřišti hodně praktikují a všechny balony nakopávají na hroty. Některé tyto nakopávky jsme nezachytili a propadly nám za obranu. V útoku neudržíme balon.

T. Krutina [-] - M. Šindelář [-] (83. J. Špaček [-] ) , T. Procházka [-] , D. Mai [-] , J. Baar [-] , T. Dvořák [-] , D. Martin [-] , D. Stróž [-] , K. Strejc [-] , J. Krakeš [-] , L. Neumann [-]

D. Mathauser [-] - O. Mothejzík [-] (46. L. Votava [-] ) , L. Černý [-] (55. L. Sobolík [-] ) , J. Babka [-] , M. Konopík [-] , J. Tauber [-] , Z. Rubáš [-] , P. Vavřička [-] , J. Jurko [-] , V. Šperl [-] (61. M. Mleziva [-] ) , M. Komárek [-]

ŽK: 55. T. Procházka .
Hráči zápasu: K. Strejc .
Místo: Č.Kubice. Počet diváků: 45. Rozhodčí: Hálek Pavol - HARTL Jiří (N), TOMÁŠEK Josef (N).