7.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

--

Zápas plný gólů. Už při pohledu na zápis zápasu bylo jasné, kdo převezme vládu na hřišti. Nebo ne ?

14. F. Giňa , 23. R. Antal , 28. L. Nováček , 39. L. Nováček , 49. P. Rác , 50. R. Antal , 68. J. Bauer , 74. M. Cakl , 80. D. Ilušák , 87. D. Ilušák - 11. M. Kubík (p.)
0

Neúměrný rozdíl výsledku k rozdílu pořadí v tabulce.

Naděje

První poločas vtáhl diváky do děje, když v 11. minutě zápasu byla písknutá penalta pro hosty. V domácím vápně zahrál viditelně rukou Lukáš Nováček a rozhodčí neměl jediný důvod, proč nevložit píšťalku do úst a zapískat. K penaltě se postavil kapitán hostů, který, jak se od něj čekalo penaltu proměnil. Vypadalo to na těžké dobývání hostující branky. Avšak od té doby hostující tým TJ Olympie Hroznětín B na stůl další trumf nevyložil. Odpověď byla rychlá. Ve 14. minutě prošel přes neúplnou hostující obranu František Giňa a vyrovnal na 1:1. Lukáš Nováček, majitel žluté karty, se za svůj prohřešek dlouho nemusel kát, když během deseti minut diváky přesvědčil, že umí hrát i nohama a vstřelil dva góly.

Slovo milost v Abertamském slovníku nenajdete.

Po prvním poločase, jehož výsledek nebyl tak nepříznivý, jak by mohl někdo na začátku zápasu očekávat, bylo hlavní náplní hostů  čekání na závěrečný hvizd. Hroznětín do druhého poločasu nastoupil ještě v rodinnější sestavě. Druhý poločas TJ Hroznětín dohrával v 7 statečných hráčů. Celý druhý poločas se hrálo na jednu bránu. Domácí nenechali hosty vydechnout natož je pustit na svojí půlku. Hostům v téhle situaci nezbývalo nic jiného než se snažit balóny jen odkopávat. Postupně, jak hostům docházely síly, domácí zvyšovali svůj brankový rozdíl. Aby toho neměl Hroznětín málo, Abertamy se neostýchaly poslat na hřiště hned tři plně odpočaté hráče. Ilušák Daniel, jeden z náhradníků,  nemilosrdně zvýšil brankový rozdíl o dvě branky.  Na výsledek 10:1 budou chtít v Hroznětíně rychle zapomenout, asi jako v Abertamech budou chtít zapomenout na gól, který inkasovali od neúplného týmu.

Za těchto okolností, kdy Hroznětín nehrál v plné sestavě, se ze zápasu stal spíše trénink. Těšíme se, až si to rozdáme v "plnejch".
Věřím, že zápas by byl úplně jiný kdyby nás přišlo víc, ale bohužel nic není fér, a proto to dopadlo, tak jak to dopadlo. Na tenhle zápas chceme rychle zapomenout a věnovat se zápasům, kde hraje 11 hráčů na 11 hráčů.

TJ RZ Abertamy
P. Chvála [-] - P. Rác [-] , M. Milko [-] , F. Giňa [-] (46. A. Švec [-] ) , R. Antal [-] , M. Cakl [-] , J. Bauer [-] , M. Sedlačík [-] (46. M. Michálek [-] ) , P. Gordík [-] , F. Manlík [-] , L. Nováček [-] (65. D. Ilušák [-] )

TJ Olympie Hroznětín B
M. Mičkanin [-] - J. Rams [-] , V. Čech [-] , E. Hůrka [-] , M. Kubík [-] , P. Zahrádka [-] , F. Šolle [-] , L. Pěkný [-] , F. Paluska [-]

ŽK: 11. M. Sedlačík .
Místo: tráva. Počet diváků: 46. Rozhodčí: Kozák Rudolf - BERAN Luboš (N), KAKEŠ Martin (N).