--

--

Vltavín zdolal Písek, rozhodl Maione

15

Písek nenavázal na povedenou nedohranou sezónu a u úvodním kole podlehl Vltvínu 1:3.

Rychlá branka domácích, jinak vyrovnaná první půle

Domácí měli lepší vstup do utkání, který korunovali v 10. minutě vedoucí brankou. Pa centru z levé strany se prosadil Carlo Maria Maione, 1:0. Hosté dokázali hru vyrovnat, výsledek však zůstal až do poločsové přestávky nezměněn.

Vltavín navýšil náskok, Písek v závěru pouze korigoval

I druhý poločas přinesl vyrovnanou hru, kdy se obě mužstva dostala do několika šancí, které zůstaly neproměněny. V 64. minutě se domácí dostali do brejku, Pejša přihrál před prázdnou branku, kde Carlo Maria Maione neměl problém uklidit míč do sítě, 2:0. V 71. minutě bylo pro hosty ještě hůře. Tomáš Kuchař si naběhl na centr od Abeny a hlavou zvýšil na 3:0. Hosté se snažili alespoň o čestný úspěch, který přišel v 88. minutě. Po centru Benetky se hlavou prosadil střídající Karel Kulík, který určil konečné skóre 3:1.