6.kolo, Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B, 2015-2016

Přestřelka Vojtanova s Chebem skončila remízou

23. J. Staňo , 26. Z. Král , 50. M. Šustek , 90. J. Staňo (p.) - 13. P. Lhotský , 30. P. Trampusch , 77. M. Finke (p.) , 88. V. Baumruk
0

Po divokém závěru a následném penaltovém rozstřelu se nakonec radovali domácí.

Začátek divokého zápasu vyšel lépe hostům Ti se ve 13. minutě ujali vedení zásluhou trefy Patrik Lhotského. Hráči Chebu se ale z vedení příliš dlouho neradovali, ve 23. minutě totiž srovnal skóre domácí Josef Staňo. A jen o tři minuty později domácí dokonali obrat ve skóre. Vedoucí branku vstřelil Zdeněk Král. To ale pro první půli stále nebylo vše, ve 30. minutě bylo totiž opět srovnáno, o což se zasloužil Patrik Trampusch. Další branky v první půli k vidění nebyly, o poločase tedy platilo skóre 2:2.

Do druhé půle narozdíl od té první vstoupili lépe hráči Vojtanova. Ty poslal v 50. minutě do vedení Miroslav Šustek. Dlouho to vypadalo, že právě skóre 3:2 by mohlo vydržet až do závěrečného hvizdu. Závěr zápasu byl ale hodně zajímavý. Nejprve se hosté opět dočkali srovnání, když v 77. proměnil nařízenou penaltu Michal Finke. A Cheb pokračoval v aktivitě, kterou přetavil v další gól, dvě minuty před koncem se prosadil Václav Baumruk a vypadalo to, že je rozhodnuto. V poslední minutě ale byla odpískána penalta i pro domácí. K té se postavil Josef Staňo, který udržel nervy a svým druhým gólem vyrovnal na 4:4. Zápas tedy došel k penaltám, ve kterých domácí zvítězili v poměru 5:4.

FC Cheb B
Vedoucí mužstva domácích, Libor Stejskal: Domácí se sotva sešli a nebyli v plné sestavě, což nám vyhovovalo, protože jsme také oslabeni. Dobré, vyrovnané utkání, myslím, že se líbilo. V závěru soupeř vyrovnal z penalty, která ale byla odpískána správně. Poté už Vojtanov penalty zvládl a vyhrál.

FC Vojtanov
J. Polovka [-] - M. Šimeček [-] , S. Hajmacher [-] , J. Staňo [-] , V. Klier [-] (9. X. Trinh [-] ) - P. Tesař [-] , J. Kába [-] (46. M. Vágner [-] ) , P. Starec [-] (37. M. Šustek [-] ) , L. Jór [-] - J. Šťavka [-] , Z. Král [-]

FC Cheb B
V. Jíša [-] - M. Falár [-] , R. Nováček [-] , M. Finke [-] , L. Stejskal [-] - J. Vondrášek [-] , P. Lhotský [-] , P. Lakomý [-] (37. M. Trampusch [-] ) , V. Baumruk [-] - P. Trampusch [-] , P. Dulovec [-]

ŽK: 48. P. Starec , 82. M. Šimeček .
Hráči zápasu: J. Staňo - M. Finke .
Místo: tráva. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Lhotka Jindřich - Hanilec Přemysl, Ďugel Pavol.