4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Bystřice si v domácím prostředí zastřílela

28

Bystřice si v domácím prostředí zastřílela a porazila o šest branek Dolní Rožínku.

První poločas skončil nerozhodně

Lepší vstup do zápasu měli hosté a Čermák je poslal v 6. minutě do vedení. Poté se hrálo další minuty vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. V 32. minutě se domácí dočkali vyrovnání, když střelu do branky poslal Adam Feifer - 1:1. Poločas tak končí nerozhodně.

Domácí ve druhé půli nastříleli šest branek

Druhý poločas začala lépe Bystřice a byl to opět Adam Feifer, který poslal domácí do vedení - 2:1. O čtyři minuty poté navýšil skóre Adam Buršík a domácí tím uklidnil - 3:1. Poté následovala dvacetiminutovka ve které se hosté snažili dostat do kontaktu. Ale byli to domácí, kteří během jedné minuty dvakrát skórovali a rozhodli tak definitivně utkání. Nejprve v 75. minutě Tomáš Samek a v 76. minutě Jan Illek zvyšují na 5:1. O další tři minuty navíc dává hostům úplné KO David Čech - 6:1. Skóre na šestibrankový rozdíl pak uzavírá v samém závěru v 86. minutě Radim Kadlec - 7:1.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
David Čech: Dnes jsme si zaslouženým způsobem připsali tři body. Hlavně střelecky se nám zadařilo po změně stran.

TJ Baník Dolní Rožínka
Jiří Bílek: Výsledek vypadá příšerně. Přitom si myslím, že prvních 30 minut jsme byli Bystřici minimálně vyrovnaným soupeřem a šancí jsme si vytvořili i více. Kdybychom přidali druhý gól, možná by utkání vypadalo jinak, ale to je KDYBY. Po vyrovnávací brance nás Bystřice začala přehrávat. Ve druhé půli svůj tlak ještě zvýšila a nasázela nám dalších šest gólů. Konečné skóre 7:1 mluví za vše. Nezbývá nám nic jiného, než se z debaklu oklepat a připravit se na domácí utkání proti Osové Bitýšce. SPORTU ZDAR A FOTBALU ZVLÁŠŤ

J. Mrňous [-] (85. M. Petr [-] ) - J. Illek [-] (78. P. Tomášek [-] ) , A. Feifer [-] (82. R. Horák [-] ) , Š. Buršík [-] , T. Samek [-] , D. Buršík [-] , M. Pavlíček [-] , Z. Sklenář [-] , R. Kadlec [-] , M. Svoboda [-] , D. Čech [-]

Z. Horák [-] - V. Vondruška [-] (68. T. Kliment [-] ) , O. Černý [-] , P. Bukáček [-] , P. Bartoněk [-] , J. Čermák [-] , P. Vondruška [-] , L. Hofman [-] , J. Večeřa [-] (75. J. Bílek [-] ) , J. Vařejka [-] , T. Hille [-]

ŽK: 26. M. Svoboda - 60. J. Večeřa , 66. P. Bukáček , 77. O. Černý .
Počet diváků: 125. Rozhodčí: BUDÍN Jan - GREGAR Daniel, HLADÍK Jiří.