10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2020-2021

42. L. Matějek , 63. J. Holoubek , 81. L. Matějek - 88. J. Eliáš (p.)
9

V zápase Studence a Náměště B zvítězili domácí v poměru 3:1

Domácí se ujali vedení

Do Studence zavítal rezervní tým Náměště. Hosté přijeli posílení o šest hráčů, kteří byli na soupisce Áčka na sobotní utkání. Studenec chtěl napravit zaváhání z minulého kola, když nestačil zcela jasně na fotbalisty Lipníku, kteří je vyprovodili s devítigólovým výpraskem. Náměšť naopak byla posílena o výhru nad Koněšínem. V loňské nedohrané sezóně se oba týmy střetly Náměšti, kde se rozešli smírně po divoké remíze 5:5. Utkání se hrálo za velmi chladného, ale jinak příjemného fotbalového počasí. Hosté měli po celý první poločas výraznou převahu, kterou nedokázali přetavit ke vstřelení branek. Domácí držel ve hře brankář Rousek a neproduktivita hostí. V závěru poločasu z první šance domácích vstřelil branku ve 42. minutě Libor Matějek - 1:0

Domácí si výhru pohlídali

V druhé půli se hra vyrovnala. Hosté svoje příležitosti neproměnili, zato domácí byli produktivní a odskočili na rozdíl tří branek. Nejprve se v 63. minutě prosadil Jan Holoubek a domácí vedli 2:0. Uklidnění pak přinesla 81. minuta, kdy se podruhé v zápase zapsal do střeleckých statistik Libor Matějek. V závěru zápasu korigovali hosté z pokutového kopu, když na 3:1 upravoval v 88. minutě Jiří Eliáš .

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, fanoušek: Hosté přijeli posílení o 6 hráčů, kteří byli na soupisce Ačka na sobotní utkání. Brankové rozhodnutí udělal Libor Matějek, který ještě minulou sezónu hrál za Vícenice .Nejlepší hráč - Rousek Dominik.

D. Rousek [-] - M. Kříž [-] , V. Kučerňák [-] , M. Mrňa [-] , T. Nejedlý [-] , P. Rousek [-] , K. Mrňa [-] , J. Holoubek [-] (90. O. Vrba [-] ) , J. Strnad [-] , R. Turoň [-] (67. R. Kryštof [-] ) , L. Matějek [-]