3.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2020-2021

--

--

Chotěboř si poradila s Lučicí

7

Do utkání vstoupila aktivněji domácí Chotěboř, kdy prakticky první dvě šance proměnila. První gól padl po rychlém protiútoku už v 7, minutě, kdy se prosadil Marek. V 16. minutě se po pěkném uvolnění na levé straně prosadil znovu Marek, výstavně trefil vzdálenější šibenici. Hosté se snažli o snížení, ovšem žádné vyložené šance si vypracovat nedokázali, když už se jim to povedlo, zastavil je offside. V 51. minutě už to bylo 4:0, kdy nejprve v 47. minutě zkompletoval hattrick Jan Marek, poté přidal 4. gól Dvořák a bylo rozhodnuto.