8.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2020-2021

Tým Sapeli nastřílel Bedřichovu bůra

14

V Zápase dvou týmů z Jihlavsko-Polenska byli úspěšnější hosté ze Stáje.

Divoký první poločas.

Zapas se hrál na podmáčeném hřišti a to lépe vyhovovalo hostům. Už v 8.minutě se hlavou z rohu prosadil Brabec a Sapeli vedlo 1:0. Hned o tři minuty později Skotar zvýšil na 2:0 a pro domácí bylo ještě hůř. Naději jim dal o další tři minuty později Diviš, jehož přízemní střela z dálky zapadla k tyči - 1:2. Hosté si ale vzali dvougólové vedení zpátky už ve 20.minutě, kdy Skotar našel ve vápně Brabce a ten pohodlně uklidil míč do prázdné brány. Až poté si na balon sáhl také domácí golman Šána, únik středem v podání Skotara vyškrábl nohou na roh. Ve 31.minutě ale míč lovil ve své síti počtvrté, tentokrát se zblízka prosadil Szabó. Ve 44.minutě zahrozili také domácí, nejprve Novák trefil tyč, míč se poté odrazil k Vorálkovi, který napřáhl z 25 metrů a jeho tečovaná střela skočila v bráně - 2:4.

Druhý poločas se jenom dohrával.

Ve druhém poločase Sapeli kontrolovali výsledek a nepouštěli domácí do žádných větších šancí. Naopak sami udeřili, když v 71.minutě přidal druhý gol Szabó a uzavřel na konečných 2:5.

TJ Sokol Bedřichov
Lukáš Dvořáček (hráč): Tento zápas se nám vůbec nevydařil, nenavázali jsme na výkony z posledních tří zápasů. Udělali jsme spoustu chyb vzadu a soupeř zaslouženě vyhrál.

TJ Sapeli Polná
Filip Dvořáček (kapitán): Po celý zápas jsme měli navrch a zaslouženě jsme vyhráli rozdílem třídy. Mrzí mě lacině inkasované góly, kterými jsme vždy dostali domácí do hry

P. Šána [-] - F. Novák [-] , D. Vaněk [-] (77. J. Jičínský [-] ) , R. Diviš [-] , M. Neuwirth [-] , P. Štěpánek [-] (65. M. Kolman [-] ) , L. Dvořáček [-] (61. T. Pokorný [-] ) , J. Vorálek [-] (65. T. Grepl [-] ) , J. Mareš [-] , D. Mašek [-] , D. Šaroun [-]

T. Pokorný [-] - O. Přibyl [-] , M. Brabec [-] (68. J. Vacek [-] ) , P. Barák [-] , F. Dvořáček [-] , J. Mužík [-] (80. D. Padrnos [-] ) , M. Boháček [-] , J. Szabó [-] , D. Skotar [-] , T. Reiterman [-] , D. Procházka [-]

ŽK: 30. T. Reiterman , 67. D. Skotar .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: FOTR Jan - ŠRÁMEK Zdeněk, BESEDA Petr.