2.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B, 2015-2016

--

Domácí tým dominoval v utkání

0

První kolo Libějovice hostily Pražák a zaslouženě vyhrály.

Od začátku byli domácí aktivnější a měli větší chuť do hry. Ale ve 27. minutě se prosadili hosté gólem z rohového kopu a vedli 0:1 po brance nestárnoucího Františka Charamzi. Ve 35. minutě František Tlapa vystihl domácí přihrávku a řítil se sám na brankáře, ale branku však minul. Ve 40. minutě domácí vyrovnali, střelou z velkého vápna k tyči zásluhou Marka Kopeckého. V 53. minutě domácí opět udeřili, kdy po hrubé chybě hostujícího brankáře, se míč dostal k Marku Bakulovi a ten utkání otočil v prospěch domácích. V 67. minutě opět hostující brankář chyboval, tentokrát v rozehrávce a nahrál domácímu útočníkovi Marku Bakulovi, který svou druhou brankou v utkání uzavřel výsledek na konečných 3:1.

Sokol Libějovice
J. Iral [-] - M. Kalianko [-] , T. Bakula [-] , F. Hucek [-] , A. Max [-] - J. Tesař [-] , J. Lácha [-] , V. Tesař [-] (48. J. Dušek [-] ) , P. Koutský [-] - M. Bakula [-] (81. P. Dušek [-] ) , M. Kopecký [-]

TJ Sokol Pražák
Z. Líkař [-] - D. Hroneš [-] (46. P. Novák [-] ) , O. Svrček [-] , K. Pavlíček [-] , I. Chalus [-] , F. Tlapa [-] , F. Bína [-] , F. Charamza [-] (66. L. Štryncl [-] ) , R. Vlček [-] , M. Tampír [-] , M. Zlatohlávek [-]

ŽK: 55. A. Max , 66. T. Bakula .
Místo: Libějovice. Počet diváků: 150. Rozhodčí: FICKO Martin - DOLEJŠÍ Václav (N), PINTA Pavel (N).