11.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2015-2016

SK Rapšach opět ztratil body...

4. J. Hojer , 8. J. Klokner - 45. M. Šuba (p.) , 81. A. Soukup
0

SK Rapšach
Milan Císař - předseda SK Rapšach: Za silného větru jsme zaspali začátek a v 8. minutě prohrávali 2:0. Pak se kluci částečně zvedli a zrychlili přechod do útoku. Do poločasu jsme dokázali snížit z penalty. Druhý poločas již byl v naší režii, leč pohořeli jsme na proměňování šancí. Druhou penaltu jsme zahodili a alespoň bod nám vystřelil Adam Soukup v závěrečné desetiminutovce. Utkání bylo nemastné neslané, se spoustou chyb na obou stranách. Ještě že už je konec podzimu, musíme na sobě zapracovat v zimní přestávce.

TJ Sokol Deštná
F. Stejskal [-] - M. Svoboda [-] , J. Hojer [-] , M. Melzoch [-] , D. Aujezdecký [-] - J. Klokner [-] , P. Baláž [-] , R. Melzoch [-] - R. Kuneš [-] , D. Šašek [-] , M. Novotný [-] (80. M. Turek [-] )

SK Rapšach
Š. Šíkr [-] - P. Kronika [-] , J. Kronika [-] , A. Soukup [-] , M. Šroub [-] - P. Biháry [-] , J. Štěpánek [-] , M. Šuba [-] (80. V. Soukup [-] ) , M. Šroub [-] - M. Kouřil [-] (28. D. Varhol [-] ) , D. Smutný [-] (68. T. Pytel [-] )

ŽK: 45. F. Stejskal - 51. D. Smutný , 70. J. Kronika .
Hráči zápasu: P. Baláž - A. Soukup .
Místo: Tráva. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Koranda Zdeněk - Řepa Michal, Ševčík Pavel.