14.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | III. třída , 2015-2016

--

--

Tři body zůstaly na Světlíku

0

Na čarodějnickou sobotu na Světlík přijel výběr SK Holubova, který stále usiloval o postup do play-off. V případě holuboské výhry a ztráty bodů Roma s Horním Dvořištěm, by postupoval právě Holubov...

Zápas pro domácí začal spíše ve vycházkovém tempu, hosté prvních patnáct minut režírovali hru a zejména po rohových kopech ohrožovali branku. Holubovu chybělo i trochu štěstí, to když míč z brankové čáry vytečoval mimo tři tyče domácí obránce Válek. Zhruba po čtvrt hodině získali Holubovští přímý kop z velmi slibného místa, avšak po skvělé střele exekutora, ještě lépe zasáhl domácí brankář Tybitancl. Po neproměněných šancí hostí se začala hra vyrovnávat a Světlík začal převažovat misku vah na svou stranu. Nejprve, tváří v tvář golmanovi Popelovi, selhal Adam Novotný, avšak pět minut před pauzou se trefil, po dobře rozehraném autu, kanonýr soutěže Ondřej Dědič, 1-0.

Druhý poločas byl už v jasné režii Světlíka a bylo otázkou, kdy přijde další branka. V dvaapadesáté minutě přiťukl Mondšpígl míč Dušanovi Mendelovi, který přehodil golmana a oslavil tak svou první branku v barvách Světlíka, 2-0. Třetí branka padla patnáct minut před koncem zápasu. Po autovém vhazování vyslal Ondřej Dědič střílený centr do vápna, kde číhal na svou příležitost Martin Hüttner a i s trochou štěstí parádní pumelicí rozvlnil síť potřetí, 3-0. To bylo v zápase vše a Světlík zaslouženě získal všechny tři body.

Autor: Zbyněk Rýpar

TJ Dynamo Světlík
V. Tybitancl [-] - P. Píšek [-] , J. Mondšpigl [-] (61. Z. Rýpar [-] ) , O. Válek [-] , P. Dub [-] (70. L. Vrábel [-] ) - P. Vácha [-] , D. Mendel [-] , M. Hüttner [-] , R. Dekret [-] - O. Dědič [-] (80. I. Gondek [-] ) , A. Novotný [-] -

SK Holubov
M. Popel [-] - J. Hůlka [-] , O. Bukovinský [-] , V. Franěk [-] (68. D. Bušta [-] ) , P. Kupka [-] (66. I. Petrášek [-] ) , T. Franěk [-] - V. Schuster [-] (46. M. Jakubec [-] ) , P. Pešl [-] , L. Kroček [-] (74. O. Lipš [-] ) , M. Bušta [-] - P. Uibelacker [-] -

ŽK: 74. P. Píšek , 76. P. Vácha - 38. O. Bukovinský .
Místo: Světlík. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Gondek Štefan - VINCÍK Petr (N), NOVÁK Miloslav (N).