3.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A, 2019-2020

Třebsko zdemolovalo pičínské béčko

4

Na zápase fotil a report zaslal Jiří Funk. Děkujeme!

Domácí po poločase vedli

Mužstvo Třebska „B“ nastoupilo k tomotu zápasu jako nováček soutěže tvořené většinou z mladších hráčů doplněných několika již ostřílenými borci. Ve 4.minutě se chopil zahrávání tr.kopu Tošovský a i díky přispění hostující obrany dopravil míč za záda bezmocného Chmela – 1:0. První půle se hrála zcela v režii domácích a vyústěním byla branková smršť, když se v rozmezí 15 až 20.minuty postupně trefili Bréda,Bohuněk,Nevěčný a Chudý. Hosté v 35.minutě sice snížili díky proměněné penaltě Kůny,ale za domácí se ještě do konce poločasu trefili znovu Nevěčný a Chudý a tak se šlo do kabin za jednoznačného stavu pro Třebsko – 7:1.

Domácí si vedení pohlídali

Druhá půle již nebyla tak bohatá na góly. V 57.minutě se dokázal prosadit pičínský Holák,který snížil na 7:2. Běžela 70.minuta,domácí měli výhodu pokutového kopu,který však Bréda neproměnil. Definitivní podobu dal výsledku Matěj Korol,který v 76.minutě uzavřel skóre na konečných 8:2.