12.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2019-2020

M. Němeček , 32. T. Vokůrka (vl.) , 42. Z. Javůrek (vl.) , 80. O. Sevald , 81. F. Matějka - 23. D. Štich , 51. L. Fiala
3

Report zaslal Petr Leksa. Děkujeme!

Domácí po půli vedli

Před posledním utkáním podzimní části musel trenér Doubravanu řešit velké množství absencí z nejrůznějších důvodů. Sedm chybějících hráčů základní sestavy (R.Kyncl, J.Leksa; P.Moutelík; M.Dlugoš; V.Krásný; J.Tauš; P.Kroka) by zamávalo asi s každým mužstvem.

Přesto úvod zápasu na hřišti lídra soutěže nevypadal z pohledu Doubravanu vůbec špatně. Do 17.minuty si hosté vytvořili čtyři gólové šance, ale ani jednu nedokázali proměnit. Přestože domácí postupně získával stále větší převahu, ve 23.minutě újezdský D. Štich napřáhl ze zhruba 22ti metrů a jeho rána zapadla k tyči domácí branky.  Doubravan vedení nedokázal udržet delší dobu a domácí ještě do poločasu skóre otočili na 2:1. Jen pro zajímavost, oba góly Nižboru si vstřelili hráči Doubravanu sami.

Domácí v závěru rozhodli

Ve druhém poločasu byla hra velmi podobná. Domácí drželi balon daleko více a Újezdu nezbývalo než spoléhat na rychlé protiútoky. V 50.minutě průnik Lukáše Fialy dokázali zastavit domácí obránci pouze faulem a hosté dostali příležitost zahrávat pokutový kop. D. Štich sice poslal brankáře na opačnou stranu, ale branku těsně minul. Nicméně o minutu později hosté dokázali vyrovnat L.Fialou na 2:2. Postupem času hráčům Doubravanu začaly docházet síly a šancí domácích přibývalo. Hosté nakonec díky třem gólům během pár minut domácím podlehli.

Po zisku 26ti bodů a umístění na 4.místě tabulky je Doubravan s podzimní částí sezóny spokojen. Nižbor vede soutěž se ziskem 33 bodů.

SK Nižbor
J. Kubík [-] - O. Bína [-] - J. Rudovský [-] (46. V. Matějka [-] ) , D. Ježek [-] (46. L. Glazunov [-] ) , O. Sevald [-] (81. D. Znamenáček [-] ) , R. Hlaváček [-] (72. J. Krejsa [-] ) , J. Šmíd [-] , D. Kučera [-] , M. Němeček [-] , J. Šimáček [-] (23. F. Matějka [-] ) , J. Němeček [-]

SK Doubravan Újezd
K. Štochl [-] - D. Štich [-] , M. Smetana [-] , M. Šimek [-] , D. Ptáček [-] , L. Fiala [-] , Z. Javůrek [-] , M. Vávra [-] , T. Vokůrka [-] , J. Kácha [-] , F. Kácha [-] (54. M. Kratochvíl [-] )

ŽK: 53. J. Kácha , 65. Z. Javůrek , 70. D. Ptáček .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: BIDŠOVSKÝ Pavel - DVOŘÁK Miloslav (N), ŠTOCHL Milan (N).