8.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

Žebrák si proti Tetínu prodloužil vítěznou sérii bez obdržené branky

21. M. Herejt , 66. K. Vajs
7

Žebrák prodloužil vítěznou sérii bez obdržené branky. Tetín byl bojovným soupeřem, nestačil na řadu výborných fotbalových momentů domácích.

Herejt otevřel skóre

Domácí doslova vlétli na protivníka, velká územní převaha přinesla řadu rohových kopů, ale skoré se pohnulo až ve 21. minutě, kdy Herejt unikl do brejku, obešel obránce a křížnou střelou na zadní tyč zařídil 1:0.

Bláha ztroskotal na Mojžíšovi

Po změně stran si vypracoval šance i Tetín, zejména Bláha v úniku ztroskotal na umění brankáře Mojžíše, jenž si poradil i s dorážkou. Pojistku výhry přinesla 66. minutě, kdy Herejt připravil přes celé malé vápno pro Vajse, brankář byl bez šance 2:0. Vajs mohl ještě zvýšit náskok, ale s tutovkou nenaložil tak jak by si představoval.

Nejlepší hráči Žebráka: Herejt, D. Spousta, Mojžíš
Nejlepší hráč Tetína: Šafránek