1.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2019-2020

31. P. Moric , 49. L. Mrva - 23. M. Martínek , 47. O. Chreno
23

Píšť dvakrát dotáhla manko Melče.

Nerozhodný první poločas

Píšť přivítala ve svém klasickém nedělním čase nováčka z Melče. Zápas demonstroval, že se domácí družině v poslední době příliš moc nedaří. Hrálo se po celý zápas bojovné utkání. V úvodu zápasu byla mírně lepším týmem Melč. Ta se ujala vedení ve 23. minutě, když dostal přesný míč za obranu kapitán  Martínek, který sám břed brankářem Sajdokem uklidil balon po zemi přesně k tyči - 0:1. Hned vzápětí mohla Melč skóre navýšit, když Martínek přesně našel Chrena, který šel z úhlu sám na Sajdoka, ale zamířil těsně mimo tyčku. Píšť srovnala krok po půlhodině hry, když rohový kop Chromečky našel na pětce zcela osamoceného Patrika Morice, který nezaváhal - 1:1. Do konce poločasu byli domácí lepší, ale skóre se nezměnilo.

Oba soupeři dali po gólu

Úvod druhé části začala lepé opět Melč. Hned po dvou minutách protlačil Machura míč mezi obránci na Chrena, který se nerozpakoval a dělovkou napálil míč nechytatelně po břevno domácí branky - 1:2. Reakce domácí družiny byla takřka okamžitá. Ve 49. minutě zahrával přímý kop Chromečka, který přistál na hlavě osamoceného Ladislava Mrvy, který se z takových situací nemýlí - 2:2. V dalším průběhu zápasu byla o něco aktivnější Píšť. Za domácí byl hlavním paličem příležitosti Chromečka. Za hosty to byli Machura, Wáleczek a Hoferek. Skóre se už nezměnilo a zápas dospěl k zasloužené remíze.

Píšť jede v posledním zápase do Těškovic. Melč by měla jet do Kylešovic.

TJ Slavia Píšť
Patrik Moric (kapitán): Zbytečná ztráta bodů, nemám moc co říci, poslední naše zápasy jsou tragédie.

TJ Sokol Melč
Michal Martínek (kapitán): Chtěl bych pochválit mužstvo za bojovný výkon, protože víme, že Píšť je na svém hřišti hodně silná. V prvním poločase jsme si vypracovali více šancí, ten druhý patřil domácím. Bod bereme, a jsem rád, že jsme nejeli pouze na výlet, jak někteří tipovali.

O. Sajdok [-] - V. Chromečka [-] , P. Sedláček [-] , P. Moric [-] , M. Pawlenka [-] , K. Palkovič [-] , D. Rozhon [-] (46. L. Svoboda [-] ) , T. Kudlík [-] , L. Mrva [-] , D. Sedláček [-] (84. A. Málek [-] ) , J. Lazar [-] (50. D. Mrva [-] )

J. Lebeda [-] - M. Maruszák [-] (52. D. Matějek [-] ) - P. Kuča [-] (76. P. Hora [-] ) , F. Mikulinec [-] , M. Martínek [-] , J. Gašparik [-] , O. Wáleczek [-] (68. T. Švihálek [-] ) , J. Hoferek [-] , D. Machura [-] , D. Ladner [-] (82. L. Hruška [-] ) , O. Chreno [-]

ŽK: 55. P. Moric , 56. K. Palkovič - 67. O. Chreno .
Hráči zápasu: O. Sajdok - J. Gašparik .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ŠAFAŘÍK Pavel - TVRDÝ Zbyněk, MOSKÁL Roman.